Wpis z mikrobloga

I marnowanie czasu na zakładanie fejk kont, żeby wystawić jakąś randomową dziewczynę, też świadczy o jakimś zaburzeniu w głowie. Zapamiętajcie, że nic tym i tak nie zmienicie. Tak było od zawsze, że do dziewczyn w aplikacjach randkowych ustawiały się tłumy facetów, często stulejarzy. I mają w czym wybierać. Ja też nie miałem dużo par na Tinderze, ale trudno. Usunąłem w końcu aplikację i tyle. #tinder
  • 12
Podbiła sobie ego pisząc z przystojniakiem, więc niechętnie będzie chciała obniżyć poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZjadaczPrzegrywu: A o wystawieniu szybko zapomni ¯\_(ツ)_/¯

do wszystkich kolesi dookoła, a tym bardziej do "nie-chadów", mistrzu XD


@Zales360: Gdzie miszczu logiki widzisz tu jakiś związek? xD Jeśli laska nauczy się, ze chady ja wystawiają to czemu miała by to ekstrapolować na zwykłych ludzi? No chyba ze są aż tak
@patryk-witczuk: oni są zbyt głupi żeby to zrozumieć
Takie zachowania jak oni prezentują z tymi screenami się leczy
A później płaku płaku na tagu bo laska mi nie odpisała albo nie przyszła xD
Im więcej będą tak robili tym więcej lasek je będzie wystawiało i proste
Będzie więcej lasek dla chadów a nie śmierdzieli z piwnicy
Normalnym chłopakom z prawdziwymi problemami i ciężkimi sytuacjami życiowymi z tagu przegryw nie chciało by
źródło: comment_16230570818tgI8dxn6bTJHtLdfjWsSY.jpg
@patryk-witczuk: Jak miałem ~10 lat, to na lekcjach informatyki wchodziliśmy na jakieś czaty na Interii, czy czymś podobnym. Zaczynaliśmy gadać z jakimiś randomami, a potem nagle z dupy pisaliśmy "#!$%@?" z wypiekami na twarzy. "Ale mu powiedziałeś, ty to jesteś gość!". O panie, ale to była beka, szczególnie jak się kogoś udało striggerować. Jak teraz o tym pomyśle, to mogę jedynie przewrócić oczami z zażenowania, ale cóż... A tutaj sytuacja jest