Wpis z mikrobloga

#pomoc mirki i mirabelki mam czasami napady nie wiem czy to jakiś lęk czy cos przez minutę do 5 odczuwam niepokój. tak jak by miało cos zaraz sie stać i nie można powiedzieć ze się boje bo czuje się bezpiecznie w domu. Kilka razy za dzieciaka jak miałem gorączkę i powiedzmy jak już zdrowiałem to miałem takie napady wtedy ciezko bylo mi nad tym apanowac i nie wiedziałem o co chodzi paraliżowało mnie to a teraz sporadycznie mi sie to powtarza nawet jak cos dlube.raz nawet jak samochód składałem,. co to może być i do kogo mogę się z tym zgłosić?
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@wonskika Wygląda na nerwice lękową, powiem Ci ze u mnie podobnie się zaczynało, tak z dupy aż rozwinęło się na tyle że byłem wrakiem przez 8 miesięcy
  • Odpowiedz
@wonskika: a i wyklucz najpierw przyczyny somatyczne, idz do rodzinnego, on ci pewnie da odpowiednie skierowania, porób badania, jesli okaze sie ze wszystko jest ok to sugeruje powaznie rozwazyc psychoterapie, ale znajdz DOBREGO terapeute, sprawdz go dokladnie, jego doswiadczenie, kursy i na taki problem najlepiej wlasnie CBT o ktorym pisalam wyzej. Idz poki wczesnie, bo moze byc gorzej
  • Odpowiedz