Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Galerie handlowe otwarte, restauracje otwarte, w knajpach tłumy, a te jeb* biurwy nadal żyją w alternatywnej rzeczywistości. Jakieś telefoniczne zapisy na wizytę, skrzynki podawcze, brak punktu informacyjnego, rękawiczki, dezynfekcja, maseczki - co to kur jest??

#koronawirus #biurokracja
Pobierz gosvami - Galerie handlowe otwarte, restauracje otwarte, w knajpach tłumy, a te jeb* ...
źródło: comment_1622886387YsIuCXTdbBRksasyMVUUR5.jpg
  • 4
@gosvami: w ogóle najciekawsze jest to, że każdy urząd działa inaczej wg swojego widzimisię. Przykład byłem ostatnio w 2 ZUSach w Warszawie i na luzie wszedłem bez rezerwacji i załatwiłem. Odwiedziłem urząd skarbowy i to samo luz, w drugim US to samo. No i trafił się trzeci urząd. Bez rezerwacji nie ma opcji, a rezerwacje na 18 czerwca najbliższe xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gosvami: @Olbor: im to pasuje, bo tak musieli po kolei brać ludzi z kolejki. Jednego załatwią, to następny od razu.

A tak? Rezerwacja, jeden na godzinę. Serio. Byłem ostatnio w UM, sprawa załatwiona w ciągu 10 minut, a następna osoba ma rezerwację dopiero na kolejną pełną godzinę. Czyli 50 minut przerwy. I tak z każdym.