Wpis z mikrobloga

Ty za każdym razem wybuchasz śmiechem jak ktoś to wrzuci z tym oklepanym tekstem?


@Flo44LJA: To przeglądając cokolwiek muszę na to zareagować? xD
Jak ktoś tak uważnie przegląda wykop to się potem nie dziwię, że łapie ból dupska co 2 sekundy xD Jak coś mi się nie podoba to omijam, albo czarnolistuję. Wiem, że trudne, ale da się zrobić ¯\_(ツ)_/¯

Jak przeglądam strony z newsami i widzę sekcję sportową, którą mam
@kotecci: no cóż, u mnie w rodzinie każdy się szczepił i najgorszy NOP to lekki ból ramienia. Trzech z mojej rodziny jest już po drugiej dawce i oprócz podwyższonej temperatury - maksymalnie 37.5 stopnia nikt nic nie miał. Wierzę jednak że jak coś jest nie tak możesz zadzwonić na pogotowie to Ci pomogą.
@shaelix92: juz pomogli Kalinie Mroz. Z przeziebieniem jak wybralem sie do lekarza to tylko na test chcial mnie skierowac wiec obecnie lepiej nie chorowac i ryzykowac komplikacji bo szczepionce w trakcie badan ;)
@kotecci: Masz jakieś opóźnienie? Domyślam się, że moją wiadomość możemy porównać do próby nauczenia kamienia robienia jabłecznika, ale spróbuję: szczepionka to nic innego fragmenty wirusa, co ma wywołać reakcję obronną organizmu. Jeżeli u kogoś występują poważne skutki uboczne po szczepionce, to jest najlepszy dowód na to, że prawdopodobnie covid zmiótłby tę osobę z planszy. Piszę to z perspektywy osoby niegdyś całkowicie zdrowej, która po covidzie ma mnóstwo problemów zdrowotnych.
@kotecci: Ale kto powiedział, że jest super? Nie wymyślono jeszcze leku, czy szczepionki, które nie mają skutków ubocznych. Nie zgłębiałem się do przepisów ustawy kompensacyjnej, ale dobrze że taka powstała.