Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wenflonborodo: ale masz wulgarny język. Naprawdę szkoda mi twojej osoby. Mam nadzieję że kiedyś odnajdziesz dobro, musiałeś być bardzo krzywdzony w przeszłości.
@Snusmumriken_: tak mam nadzieję że kiedyś zauważysz te błędy i postarasz się być lepsza osoba niż jak teraz zwykła socjopatką. Szczerze mi cię szkoda i życzę ci jak najlepiej pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Harmideron wyzywasz mnie od socjopatek, toksycznych osob, p0lek i jeszcze mnie pozdrawiasz na koniec? xD kto tutaj ma problem ze soba? jak potrzebujesz dobrego psychiatry czy psychologa to pisz, dam ci namiary xD od takich ludzi jak ty inni sie dystansuja, bo wyczuwaja na kilometr bojowe nastawienie, negatywne podejscie do zycia, agresje. pozdrawiam chlodniutko
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snusmumriken_: napisałem prawdę:
- p0lka jest określeniem pieszczotliwym jest to komplement,
- po prostu widać jaka jesteś czy to może być obrazą? Raczej nie.
Tak pozdrawiam bo jestem po ludzku miły czego ty po prostu nie potrafisz ¯\_(ツ)_/¯.
Nie potrzebuję żadnej terapii dziękuję ci serdecznie.
Z natury jestem miły z drugiej strony dostaje takie nastawienie jak np. od ciebie.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Pierorzek: śmierdzą. Naprawdę, nie mam na myśli zapachu skóry tylko zapachu zdrowej umytej kobiety z jej gniazdka. To było jedno z największych rozczarowań mojego życia. Kiedyś murzynki mi się podobały, po jednej przygodzie przeszło mi całkowicie. No i ładne są raczej mulatki. "Prawdziwe" czarnoskóre mają ogromne nosy, usta, jakoś to nie pasuje wszystko do siebie.
  • Odpowiedz
W dodatku często szuka się tam czegoś innego jak miłość, ocenia się stricte po wyglądzie


@Pierorzek: a ty myślisz, że miłość się od czego zaczyna, jak nie od pociągu fizyczności drugiej osoby? Masz 10 lat? XD

To jak przeprowadzanie badania na temat poglądów politycznych na kółku różańcowym. Jest to pod tezę.

a na jakiej grupie docelowej byś chciał robić badania odnośnie atrakcyjność facetów? W klasztorze
  • Odpowiedz
@kogut_20: jeśli chcesz robić badania na temat kobiet, to powinieneś badać różne kobiety. Z miasta, ze wsi, wykształcone lub nie, lewaczki, prawaczki, wtedy te badania mają sens. Nie tylko jedno środowisko.

@kogut_20: to jak w końcu z tymi badaniami? Sam zalinkowales mi do badań według których czarnoskórzy są skrajnie nieatrakcyjni dla kobiet. A teraz wyskakujesz z dowodem anegdotycznym. Tyle nauka znaczy w blackpillu. Jest ok dopóki się zgadza
  • Odpowiedz