Wpis z mikrobloga

@interpenetrate: polecam przeszczep tłuszczu pod oczy metoda adivive, ja robiłam i jest supiii jak ktoś ma widoczne no i do tego fajny jest zabieg pelleve na poprawę gęstości skóry następne w kolejce są licówki do zrobienia ale to musze troche nazbierać a no i oczywiście spożywaj kolagen i witaminę c z bioflawonoidami
  • Odpowiedz
polecam przeszczep tłuszczu pod oczy metoda adivive, ja robiłam i jest supiii jak ktoś ma widoczne

@dupa_karuzela: do jest na dolinę łez tak? a jak akurat tego nie mam, bo u mnie się tak kości nie układają, nie wiem chyba nie będę mieć tego problemu - ale mam problem z cieniami pod oczami?

zabieg pelleve na poprawę gęstości skóry

@dupa_karuzela: ciekawe, ale to chyba dla dojrzałych osób? A coś konsekwentnie
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: licówki to moim zdaniem przesada, wyglądają idealnie przez co nienaturalnie.

Jak taki Krzysio Ibisz świeci licówkami to wręcz się go boję.

Wybielanie pod lampą, customowe nakładki od protetyka i wybielanie nakładkowe na noc przez 2 tyg i jest git. Dodatkowo wzmacnia szkliwo.
  • Odpowiedz
@Nizax: źle to zrozumiałeś dokładnie oznacza to, że chomiki na twarzy rozumiane jako obwisła skóra w dolnej części twarzy ulegną poprawie podczas ćwiczeń mięśni twarzy. Dobrym sposobem na to jest obciąganie siuraka xDD
  • Odpowiedz
Wybielanie pod lampą, customowe nakładki od protetyka i wybielanie nakładkowe na noc przez 2 tyg i jest git. Dodatkowo wzmacnia szkliwo.


@feegloo: opisz to proszę jeszcze raz tylko tak zrozumiale dla laika żebym się pokapował jakie to są zabiegi i co robią ;)
  • Odpowiedz