Wpis z mikrobloga

@MrBeast: oni są słabi dla mnie, więc nie zakładam, że przy np. 0-2 z Francją i 0-2 Portugalią by to odrobili z Węgrami. Zresztą wystarczy, że 4 drużyny będą miały po 4 punkty i pozamiatane.
@WHlTE: Ciężko wskazać mi jednego piłkarza, który mógłby być wybrany MVP. Za dużo tam piłkarzy na dobrym poziomie. Na pewno nie wybrałbym Insigne. Gość ma kupę w majtkach w ważnych meczach. Może, ktoś że środkowych pomocników. Wydaje się, że Locatelli - Jorghino - Barella to będzie podstawowy środek pola. W sumie to też piłkarze z metalem, którzy mogą odmienić trudne momenty mogą to zgarnąć a do nich zaliczam Bellottiego i Chiesę.
@WHlTE: Mają, bo wbrew pozorom pomimo upływu lat wiele drużyn gra zbliżonymi sposobami jak dziesiątki lat temu i albo przeciwnik się potrafi takiemu sposobowi przeciwstawić albo nie.

Szwedzi grają nieco podobnie do Anglików, dużą liczbą dalekich dośrodkowań. Piłkarze nie popisują się techniką (może poza Zlatanem, którego na szczeście dla nas na ME nie ma), ale za to są silni i wytrzymali fizycznie. Polacy z takimi przeciwnikami nie potrafią grać od dawna.
@ptt_: ja nie patrzę na historię w momencie gdy mamy szkoleniowca z top5 lig. Przez większość historii trenowali nas jacyś parodyści to i gra była inna.