Wpis z mikrobloga

3 :30 nad ranem, znakomita czesc rodzaju ludzkiego miota sie w zwojach kołdry miedzy faza REM a lekkim badz glebokim snem a ja se kurna wracam z eksploracji starej opuszczonej chaty na skraju miejscowosci Market Drayton. Chcialem jechac sam bo lubie nocne przeczesywanie opuszczonych dziur gdy nie ma maruderow i ,,boidup", ale wzialem se ziomka do spolki zeby miec lepsze swiatlo na miejscu noi balem sie, ze koniec koncow nie trafie w to miejsce. Opuszczona chata w srodku umeblowana na styl wiktorianski, czyli moj ulubiony dodajacy +10 do grozy. Nie wiem czemu ale nie lubie tych specyficznych stylowych krzesel z krzywizna, sa dosc #creepy i wydaje sie, ze jak nie patrze na nie to w tym momencie ktos na nich siedzi. To samo z zagraconymi pomieszczeniami a zwpaszcza takimi jak tu, gdzie pelno zabawek i #!$%@? ktore po polnocy wrecz przygladaja sie bacznie nieproszonym gosciom. Generalnie wnetrze jak squot w ktorym na chwile przed naszym najsciem, biesiadowaly dusze przekletych nieboszczykow ale na dzwiek ludzkiego glosu, rozpierzchly sie. W osobistej skali strachu daje 7/10 za dlugi klimatyczny korytarz, wiktorianska #!$%@? krzesel i burdel. Byloby 8/10 ale brak piwnicy. Chata do rozbiorki wWiecej fot w komentarzach #creepy #ciekawostki #uk #fotografia #urbanexploration
teflonzpatelnimismakuje - 3 :30 nad ranem, znakomita czesc rodzaju ludzkiego miota si...

źródło: comment_1622777390bA8ooKHkTlF5rsQjiiAQrI.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Tak sie zastanawiam, kto tu do cholery mieszkal, ze oprawil se swinie z kurami w ramke.( ͡° ʖ̯ ͡°) aaa i obecnosc foryepianu tez dodaje prestizu w wymiarze strachu. Wyobrazmy sobie, ze chodzimy po salonie a z pokoju obok dobiega dzwiek grajacych klawiszy...no #!$%@? stamtad przez dziurke od klucza jak diabel mefisto. Ale generalnie, mam 9gromna tolerancje na strach, nie wiem coby tam sie musialo stac zebym sie
  • Odpowiedz
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: a jeden mankament: jakość techniczna, te zdjęcia są creepy #!$%@?, ale byłyby jeszcze lepsze jak by były widoczne szczególy dzięki wysokiej rozdzielczości, może oprócz/zamiast zmiany aparatu warto wstawiać te foty na dedykowane serwisy jak deviantart lub na dropboxa a nie na wykop ;)
  • Odpowiedz