Wpis z mikrobloga

@Zordon_ według badań, około 10% użytkowników jest podatnych na lęki i paranoje po spożyciu thc. W krajach, gdzie dostępne są produkty spożywcze zawierające thc, mnóstwo ludzi trafia do szpitala, bo zjedli prze pomyłkę lub nie byli w stanie oszacować dawki. Tak, da się przedawkować thc, bądź mieć predyspozycje do zachowań psychotycznych po spożyciu.
@Basiura89: Przedawkować w jakim sensie, skoro paranoiczne zachowania pojawiają się u takich osób już zaraz po zapaleniu normalnej dawki?

Pisałem gdzieś o tym co Ty, że są osoby bardzo podatne na paranoje, ataki lęku bądź stresu, ale nie wiedziałem, że są już jakieś badania w tym temacie, także dobrze wiedzieć. Ja to znam z sytuacji życiowych i mimo, że palę nie uważam, że weed jest dla każdego.
@Zordon_ oczywiście,że nie jest dla każdego. Niektóre osoby są podatne na zachowania psychotyczne po każdej dawce, niektórzy bo odrobinę większej, zależy od organizmu. W niektórych stanach rząd chce wprowadzić specjalne, znacznie większe ostrzeżenia na opakowaniach z np żelkami, bo w szpitalu jedyne co można zrobić to podać środki uspokajające i nasenne.