Wpis z mikrobloga

@harnasiek: xD po 1 to mi sie znudzil po 4 latach, a po drugie w OBECNEJ mecie jest bardzo slaby (akurat cc ma w miare fajne, jego W jest jednym z najbatdziej niedocenianych skilli w grze) Co nie znaczy, ze nim nie gram w ogole, bo uwielbiam ta postac i sobie pykne czesto.

I nie, nie daje Ci rady na temat wizji, tylko mowie, ze #!$%@? cos o teamie itp,
  • Odpowiedz
@harnasiek: dobra, ja swoje Ty swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) moze ktos z wysokiego elo Ci wyjasni o co mi chodzi, w tym miejscu wzywam @Agilled (sorry mordeczko, ale jestes pierwszy ktory przychodzi ki do glowy, a nie mam czasu poszukac bo jestem w robocie ;) )Ma wieksze kompetencje ode mnie, moze kego posluchasz ze zaczynamy krytyke i poprawe od siebie, zamiast zrzucac balast na
  • Odpowiedz
@Boban1992 cieszę się, że jestem pierwszym, który przychodzi do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@harnasiek zdarzają się gry, które nie ważne co zrobisz, nie wygrasz. To jest oczywiste. Ale większość można ugrać samemu, dobry support będący na każdej linii robi, że nawet najgorszy team nie będzie w stanie przegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie neguję tego, że możesz być lepszy niż Twoi
  • Odpowiedz
@Agilled: na supporcie pickować coś pokroju ardentów itp czy bardziej jakieś ofensywne senna leona swain itp? Bo już sam nie wiem czy latać i klikać więcej niż mam klawiszy na klawiaturze czy jednak robić dmg i czekać aż hypercarry dobije
  • Odpowiedz
@harnasiek jeśli mówimy o goldzie to grałbym coś co jest dobre w wyłapywaniu, bo jak wiadomo, ciągle robicie pozycyjne błędy. Granie ardentów może być spoko, ale sam bym chyba tam większy dmg robił niż mój adc to bym nie wytrzymał xD
  • Odpowiedz