Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić czy lewica planuje w jakikolwiek sposób wyprowadzać z błędu osoby, które ślepo podążają za jej postulatami w tematach płciowych, czy planujecie stworzyć kolejne pokolenie imbecyli, którzy nie akceptują faktów biologicznych i podstawowych praw natury?
To jest wasz plan? Ogłupić całe społeczeństwo i szerzyć te brednie?
12 latkowie deklarujący się jako transeksualiści. Do tego doprowadziliście, że DZIECI nie są pewne swojej płci, mają mętlik w głowie i boją się powiedzieć cokolwiek negatywnego na wasz temat. To jest chore i mam nadzieję, że zbierzecie kiedyś żniwo tego co zasialiście młodym w ich niewinnych głowach. Ich krew będzie na waszych rękach, podczas gdy wy, przebrani w tęczowe wdzianka i białe rękawiczki będziecie tańczyć na stosie płonącej cywilizacji i kultury. Obrzydliwe

#lgbt #transgender #neuropa
lilitch123 - Może mi ktoś wyjaśnić czy lewica planuje w jakikolwiek sposób wyprowadza...

źródło: comment_16227318653Q4SeMzE9OxwA4Oa9pUijO.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius:

Przecież akceptują współczesną medycynę. Wszystko idzie w dobrą stronę.


No w doskonałą. Dzieci piszące, że narządy płciowe nie są żadnym wyznacznikiem płci. Co następne nas czeka?
Psychiatrzy są potrzebni ale nie po to aby poklepywać po plecach tylko UŚWIADAMIAĆ, że to jest urojone, nieprawdziwe, jest wynikiem jakiegoś schorzenia, niezrozumienia i pomagać zaakceptować siebie w zgodzie z naturą
Wmawianie ludziom, ze płeć nie ma znaczenia i możesz sobie wybrać kim chcesz
  • Odpowiedz
Psychiatrzy są potrzebni


@lilitch123:

Ok, bo widzę, że jesteś upośledzony.

Schemat dzieci trans:

1. Dziecko idzie do psychologa.
2. Po konsultacjach z psychologiem dziecko trafia do psychiatry
3. Po konsultacjach z psychiatrą psychiatria stwierdza (lub nie) u dziecku transseksualizm.
4. Jeśli nic się nie zmieni, to psychiatra pomaga już dorosłej osobie w tranzycji oraz uznaniu płci tej osoby przez państwo.

https://pts-seksuologia.pl/sites/strona/83/stanowisko-pts-ws-sytuacji-spolecznej-zdrowotnej-i-prawnej-osob-transplciowych

STANOWISKO PTS WS SYTUACJI SPOŁECZNEJ, ZDROWOTNEJ I PRAWNEJ OSÓB TRANSPŁCIOWYCH
  • Odpowiedz
Ok, bo widzę, że jesteś upośledzony.


@Ordo_Publius: Merytorycznie i zachęcająco. Zawsze prezentujesz taki poziom w dyskusji i rozpoczynasz swoją argumentację? Pogratulować

Ten Twój schemat dzieci trans to jakiś wymysł. Może w pewnej części się tak dzieje. Powiedz mi jak psycholog może stwierdzić u 12 - 13 latka transpłciowość bez konsultacji z rodzicami? DZIECI, powtarzam DZIECI nagrywają filmiki jak "otwierają się" przed rodzicami że są transami, a rodzice są zaskoczeni i nie
  • Odpowiedz
@lilitch123 nie dyskutuj z tym zjebem. Nikt nie weźmie odpowiedzialności za przyszłe samobójstwa bo po 1 ludzie zapomną a po drugie wina zostanie zrzucona na to najbliższe środowisko a nie ze ktoś odciął sobie #!$%@? i po latach tego żałuję.
  • Odpowiedz
pomagać zaakceptować siebie w zgodzie z naturą


@lilitch123: czasami jest to nie możliwe, dlatego stosuje się korekcję płci. Po prostu dla zdrowia psychicznego takiej osoby lepiej żeby była innej płci niż ta "za którą jest uznawana". I to nie jest tak, że ktoś czuje się Napoleonem, bo taka osoba ma wiele innych problemów psychicznych. Osoby po korekcie płci mogą normalnie żyć w społeczeństwie i są całkowicie normalne.
EDIT dlaczego stosuje się
  • Odpowiedz
@jkarnic: Jak się ma to do tego typu komentarzy ludzi, którzy mówią, że dane narządy płciowe w żaden sposób nie definiują płci osoby? Przecież to jest zaprzeczenie faktów biologicznych. Tutaj żaden psychiatra nie ma swojego udziału. Przeraża mnie to, że ktoś może autentycznie WIERZYĆ w takie rzeczy, jakoby biologia nie miała znaczenia
  • Odpowiedz
@lilitch123: nie wiem. Może chodzi im bardziej o to, że narządy płciowe nie zawsze muszą iść z płcią psychologiczną, a nie zaprzeczaniu płci biologicznej. Przynajmniej części ludzi o to chodzi, bo część pewnie podważa naukę i robi środowisku jeszcze większą krzywdę, bo wychodzą na radykałów.
No ja też nie jestem żadnym znawcą, specjalistą czy psychiatrą, ale wydaje mi się że nikt poważny nie zaprzecza istnieniu płci biologicznej. Ale mówiąc kobieta, mężczyzna
  • Odpowiedz
Merytorycznie i zachęcająco. Zawsze prezentujesz taki poziom w dyskusji i rozpoczynasz swoją argumentację? Pogratulować


@lilitch123: Meanwhile OP

planujecie stworzyć kolejne pokolenie imbecyli, którzy nie akceptują faktów biologicznych i podstawowych praw natury?

To jest wasz plan? Ogłupić całe społeczeństwo i szerzyć te brednie?

wy, przebrani w tęczowe wdzianka i białe rękawiczki będziecie tańczyć na stosie płonącej cywilizacji i kultury. Obrzydliwe


@lilitch123: XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
No ja też nie jestem żadnym znawcą, specjalistą czy psychiatrą, ale wydaje mi się że nikt poważny nie zaprzecza istnieniu płci biologicznej. Ale mówiąc kobieta, mężczyzna większość ludzi mówi w kontekście tego, kim ta osoba jest, czyli o płci kulturowej, a nie biologicznej.


@jkarnic: Czemu tak zakładasz? Wcale to nie musi być prawda. Gdy się tym ludziom mówi wprost, ze biologicznie są kobietą gdyż nie urodzili się z penisem, to reagują
  • Odpowiedz
Nie zgadzam się z tym, przykro mi. Biologia jest dla mnie jedynym wyznacznikiem tego, kto jakiej jest płci. Nie zmieni tego, żadna identyfikacja tej osoby.


@lilitch123: Ale nawet dzisiaj w dowodzie, twoja płeć to płeć kulturowa. Wystarczy, że dokonasz korekty. I nikt nie patrzy na biologię.
To raz. Dwa, dlaczego chcesz odebrać ludziom możliwość w miarę normalnego życia, skoro nic nie tracisz na tym, że jakaś przypadkowa osoba na ulicy, będzie
  • Odpowiedz