Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Na live leci teraz ognisko. Baska to serio powinna czasem się zamknąć. Przez pięć minut #!$%@?ła, że Krzysiu i Simon to były jej najlepsze pocałunki w hotelu (chwila ciszy) "oczywiście poza Krystianem" (opadło po chwili).
Współczuję Krystianowi i nie zdzię się jeśli to on ją pogonił po programie.

*Nie wiem czy to ja i to, że jestem już zmęczony tymi ludźmi, czy oni od zawsze byli tak irytujący. Barbara, o ile jeszcze do niedawna wydawała się spoko to teraz z każdym odcinkiem coraz bardziej się pogrąża.*
  • 12
@DailyPunch: masz trochę racji, ale Krystian nawet na ostatniej Pandorze powiedział "znajomi" będą mnie pilnować ( ͡° ͜ʖ ͡°), moim zdanie zakochany facet nie musi być pilnowany. Może Baśce też powiedział podobny tekst i robi mu po złości. Chociaż na wideorelacji jak była pijana mówiła do Bibora, że Simon się jej najbardziej wizualnie podoba
@Lolek1011: @DailyPunch:
Też czekam na koniec tego obrzydliwego sezonu.
Ale w tym momencie to co widzimy, to Krystian który chce kontynuować relację z Bacholcem, mimo tego źe boi się powrotu. A bezwględna barbara berbelucha, którą wszyscy kochali na zanzi, a teraz nie za bardzo chcą się z nią spotykać, cały czas wbija szpile i czeka na jego reakcje