Wpis z mikrobloga

Na plus: Krychowiak (Wyglądał dzisiaj jak za najlepszych lat), Klich (Jeden z lepszych meczów w kadrze), Świerczok (Wyrasta na trzeciego napastnika), Jóźwiak (Bezczelność, drybling, przypomina Błaszczykowskiego), mimo wszystko Puchacz( Pomimo błędu przy bramce, reszta meczu bardzo pewna i wygląda na to że z czasem to będzie etatowy lewy obrońca)

Na minus: Fabiański( Powinien lepiej się zachować przy bramce pomimo błędu Puchacza, plus niecelne wprowadzenia w pierwszej połowie) Frankowski (Pomimo asysty, niewidoczny i jakiś taki nijaki) Piątkowski (W pierwszej połowie stremowany, niecelne podania i taki lekko elektryczny), Kownacki (niewidoczny)

Podsumowując: Widzę spory potencjał, widać nowy pomysł, ale jednak jest spora różnica pomiędzy pierwszym garniturem a drugim. Jednak patrząc na to jak dzisiaj graliśmy z naprawdę solidnym zespołem można być optymistą przed Euro. Na pewno wyglądało to lepiej niż za Brzęczka.
#reprezentacja #mecz #pilkanozna
  • 30
@joseone: Chyba zbyt podniecony jesteś Świerczokiem. Jak dla mnie to niecelne podania, wywracanie się, próby minięcia jakby był Ronaldo a nie jest i nie wychodziło.

Ja z kolei pochwalę Frankowskiego. Właśnie szarpał co mógł. Z kolei Kownacki wcale i różnica lewo-prawo duża była.

No i Świder ma potencjał.
@joseone 1.Jóźwiak debesta,
2. kownacki dno,
3.helik spoko,
4.Świerczok git nawet,
5.Fabiański( dziwny strzał puścił xD)
6. puchacz minus,
7.Krychowiak top,
8. Kędziora dno,
9.Piątkowski też średnio,
10.Klich git,
11.Świderski miernie
12.Frankowski dno
@joseone: Najważniejsze, że widzę to samo co choćby trener PAOKu czy sam Sousa, który już któryś mecz z kolei daje szansę Świdrowi, bo widzi, że coś ma. Wymaga małych szlifów i się przyda. A wy możecie uważać go za A klasę czy coś, co mnie to obchodzi... nie wiem może wy legioniści co nienawidzą jagiellonii, to by było zrozumiałe czemu hejt akurat na Świdra i Frankowskiego
a w samym PAOKu w tym sezonie nie jest podstawowym piłkarzem


@flumpy_bread: Tam nie ma podstawowego napastnika, wymieniają się z jednym. Ale akurat Świder liczby ma najlepsze. Na ławie sporo siedział też bo chciał odejść do Bologni i go chcieli trochę przystopować.

Sousa widzi tyle, że nie ma zbytnio alternatywy,


Jest w pierwszej piątce najlepszych napastników w kraju, więc to są jego alternatywy. Do tego umie grać w pomocy, czego nie
przy zdrowej trójce nie powachalby murawy


@flumpy_bread: No i co z tego? Czy ja napisałem, że jest top 3?

ale psychofanstwo ostro weszło widzę


No, u ciebie, psychohejterstwo, że obiektywizm wypaczasz i spychasz gościa jakby był cienki jak bolek, a nie top 5 napastników w PL

Sam pewnie nigdy nic nie kopałeś, a grasz trenera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nowywinternetach: nie, po prostu jest średni i nic nie pokazał, to nie jest hejterstwo, a psychofanstwo to właśnie bezzasadna obrona i dorabianie sobie teorii, że ludzie tak piszą bo Jagiellonia xD i ten argument o top5, to ci tłumacze, że to nie jest żaden sukces bo nie ma nikogo więcej

ah i ten argument o graniu, nie muszę być kucharzem żeby wiedzieć, że danie jest niedobre,