Wpis z mikrobloga

ostatnio szukam jakiegoś telefonu komórkowego na allegro i wiecie co? dziwię się trochę ludziom, którzy piszą, "telefon używany przez kobietę" dla mnie to jasny sygnał - jest zaniedbany, porysowany (noszenie w torebce z milionem innych pierdułek) i obtłuczony (wszak wiadomo, iż kobiety nie są mistrzami zręczności) i to ma być argument?

LOL!

btw. będąc na czasie może powinniem poszukać go tu? koniec końców wykop i alledrogo to jedna grupa...

#kupowanie #dygresja
  • 6
@play4off: No proszę ja Cię bardzo, chociaż mój telefon należy do bardzo przeciętnych smartfonów to i tak w torebce tylko w etui. I nigdy mi nawet nie spadł na ziemię. Dziwne znasz kobiety.
@anonim1133: mam mały z tym kłopot - chodzi o to, że wszyscy w około przesiedli się na smartfony i tylko ja taki rodzynek zostałem z moim 6letnim samsungiem sghz370. Myślałem o Nokii ze względu na system operacyjny, który ona posiada. Nie mogę się doczekać premiery nokii 820 - wszak wiem, że z początku będzie to bardzo drogi telefon ale coż tak na niego poluję. W między czasie myślę o dużo tańszym
@play4off: Mnie też nie, płeć użytkownika mnie nie obchodzi, liczy się stan (jeżeli kupujemy coś używanego). Ma być sprawne i zadbane. A czy używał tego facet, kobieta czy kubański transwestyta już mnie kompletnie nie obchodzi.