Wpis z mikrobloga

@L3stko:

O, to ja dodam od siebie:
Zaszczepiłem się druga dawka Moderny w niedziele rano i nic mi nie dolegało do wieczora. Wtedy zaczęła bolec głowa oraz, oczywiście, miejsce iniekcji. Noc problematyczna, ale głównie dlatego, ze śpię na lewym boku a tam przyjąłem szczepionkę.
Następnego dnia, w godzinę po przebudzeniu, wzięło mnie potworne zmęczenie. Trwało do popołudnia, ale nie ciagle, a raczej sinusoidalnie. Temperatura skakała między 36.9-37.8, aczkolwiek nie czułem dreszczy,
  • Odpowiedz
@L3stko: To czekam dalej na relacje ozdrowiencow po drugiej dawce ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam chorobę przechodzilem w październiku i juz po 1 dawce mnie zmiotło potężnie
  • Odpowiedz
@McClanee: wołam @Konkol, jest po pierwszej dawce, niedługo przyjmie drugą.

Nic dziwnego że Was tak zmiotło. Organizm miał przeciwciała i rozpoznał szczepionkę jak wirusa więc się bronił.
  • Odpowiedz
@L3stko: Tak mi się właśnie wydaje, że w naszym przypadku reakcja na 1 dawkę jest taka, jak na 2 w przypadku osób, które choroby nie przeszły.

@dziecielinapala: Podejrzewam, że reakcja może być taka sama jak na 1. Mam tylko nadzieję, że gorzej nie będzie chociaż ciężko by o to było. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@McClanee: @L3stko: Koronę miałem w grudniu. W piątek pierwsza dawka Moderny. Ręka zaczęła boleć w nocy. Budziłem się z tego powodu kilka razy. Od sobotniego poranka doszło rozbicie, zmęczenie, lekka gorączka, ból głowy i sporadyczne dreszcze. Wieczorem wziąłem Apap i - oprócz bólu w ręce - objawy przeszły. W niedzielę odczuwałem kłucie w rękach i w nogach. Od wczoraj luz.

Najbardziej mnie zastanawia to kłucie. Ciekawe, czy to mogły być
  • Odpowiedz
Tak mi się właśnie wydaje, że w naszym przypadku reakcja na 1 dawkę jest taka, jak na 2 w przypadku osób, które choroby nie przeszły.


@McClanee: Ze 2 tygodnie temu był tu filmik YT jakiejś (chyba) lekarki która wypowiadała się właśnie na temat ozdrowieńców i dawek szczepionek, generalnie chyba jest tak, jak podejrzewasz - ale zobacz cały wywód.
  • Odpowiedz