Wpis z mikrobloga

#hajaczkowewywodyzdupy (σ ͜ʖσ)
Szczerze to po tym jak zacząłem kupować grand blue, to przeczytałem tylko pierwszy tomik. Kolejne kupowałem na zasadzie przyjemnego dodatku do preorderów, no i Chisa sami rozumiecie (σ ͜ʖσ) Ale w tamtym tygodniu mnie tchnęło żeby nadrobić co tam się uzbierało i w ten sposób wszystkie 5 tomików łyknąłem umilając sobie podróż. Swoją drogą dobrze że okładki są ocenzurowane, bo bym jeszcze wyszedł na jakiegoś zboczucha czytając takie rzeczy publicznie ( ) Ale co do samej mangi to w sumie jestem milutko zaskoczony, bo niby brakuje ścieżki audio która w anime robiła dobrą robotę, ale kreska w mandze cudownie pasuje do podkreślenia urody Chisy, ale nawet pomijając urodę tego słodziaka to kreska jest mega przyjemna dla oka. O historii dużo napisać nie mogę bo pierwsze 5 tomów to akurat wszystko co było w anime i w sumie anime zrobiło dobrą robotę z ekranizacją tego. Tłumaczenie jak to w przypadku studia jg trochę cringe, ale w przypadku tego tytułu o dziwo to się sprawdza i nie bije tak po oczach jak miało to miejsce chociażby w k-on. No i dla samej Chisy warto kupić ten tytuł, mega uroczy słodziak. Nie żałuje że kupiłem od razu z góry pre-order na kolejne 5 tomów ()


#randomanimeshit #anime #grandblue #chisakotegawa #chibi
Hajak - #hajaczkowewywodyzdupy (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Szczerze to po tym jak zacząłem kupować g...

źródło: comment_1622489043Z2tly0PWrwVyzQrMhGfjDf.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hajak: Wielka szkodaz anime i manga w topce najlepszych, a boję się, że nie doczekamy się drugiego sezonu właśnie przez to że ktoś nie ogarnął dobrze kampanii marketingowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JustKebab: jak robiłem ten wpis to złapałem zdziwko że pierwszy sezon wyszedł ponad 2 lata temu, a to nie napawa optymizmem jeśli chodzi o wyjście drugiego sezonu (,)
  • Odpowiedz
@Hajak: Dobrze, że chociaż Kenji się wychorował i będą kolejne chaptery wychodzić - szkoda tylko że polskie tłumaczenie jak zwykle idzie powolnie ale przynajmniej dzięki temu dawkuję sobie kolejne tomy co jakiś czas zamiast wszystko naraz przeczytać.
  • Odpowiedz