Wpis z mikrobloga

@Sig_mar: NIE WYSYŁAM ZDJĘĆ
NIE SZUKAM PRZYGÓD. MA BYC SPOKOJNIE I NUDNO BO JA SIĘ JUŻ WYSZALAŁAM NA KARUZELI KUTANG
NIE DOTYKAM
NA PIERWSZEJ RANDCE TYLKO Z PRZYZWOITKĄ
NIE RUCHAM BO NIE SZUKAM ZBOCZEŃCA TYLKO OPIEKUŃCZEGO OJCA DLA DZIECIĄTKA
  • Odpowiedz
@Sig_mar: jeszcze takie kobiety względnie rozumiem bo zostały na lodzie sratatata jestem sama z bękartem i chcę pieniążków, natomiast nie rozumiem "facetów" którzy się godzą na takie "resztki" i nie wychowywanie swojego materiału genetycznego
  • Odpowiedz
@Kebab_po_browarze: Te kobiety chyba nie rozchylały nóg, bo im ktoś między nie podnośnik hydrauliczny włożył xD dla mnie kobieta która została na lodzie z dzieckiem, to taka której partner zginał (czy to jakimś wypadku, w wyniku morderstwa itd.). A co do takich facetów to Paaaanie, szoda gadać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Biali rycerze którzy zdejmują z takich bab konsekwencje, doprowadzając do jeszcze większej ich pazerności i
  • Odpowiedz
@Sig_mar: wystarczy, że ktoś zdjął całą odpowiedzialność z ojca. Dobrze, że chociaż połowa społeczeństwa nie wyrzeka się swoich dzieci bo inaczej byloby slabo.

Zupelnie tego nie rozumiem. Dwie osoby robią wspólnie dziecko. Jedna zostaje z dzieckiem, druga ucieka i udaje, że nic takiego nie miało miejsca. Kto twoim zdaniem

"pozbywa się konsekwencji, doprowadza sie do jeszcze większej pazerności i
  • Odpowiedz
@Pierorzek: A gdzie napisałem, że mężczyzna który zrobi dziecko jest niewinny i święty? On tą ucieczką również pozbywa się konsekwencji. No ale jak napisałem, gwałtem raczej partnerki nie zmusił, a ona pozwoliła się zapłodnić, podczas gdy powinna być o wiele bardziej uważna. A czemu miała to w dupie? Bo zaraz się zlecą białorycerze którzy będa płacić i wychowywać nie swoje dziecko + pomoc państwa w zasiłkach. Tym sposobem dwóch debili
  • Odpowiedz
@Sig_mar: wzięciem konsekwencji było urodzenie tego dziecka. Nie można być przeciwko aborcji z haslami "dasz sobie radę" "jakoś sie ułoży " i tak dalej, a gdy kobieta łyka te bzdury to to samo środowisko wyzywa ją od szmat i puszczalskich. To właśnie takim zachowaniem sami popychacie kobiety do aborcji której jesteście tak przeciwni.

Wychowanie dziecka to całkiem spore konsekwencje.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: urodzenie dziecka to nie jest wzięcie na siebie konsekwencji. Wzięcie na siebie konsekwencji jest dopiero wtedy kiedy ktoś nie jojczy, że potrzebuje specjalnego traktowania bo jest samotną matką. Nikt nie popycha kobiet do aborcji. Wszyscy oczekują, że po prostu nie będą dawać dupy. Wychowywanie dziecka to żadne konsekwencje. Każda kretynka potrafi w kretyński sposób człowieka wychować. Ba - wystarczy że Polacy oddadzą mi przemocą ciebie na dwa tygodnie i
  • Odpowiedz
@Sig_mar: Rozwalaja mnie takie opisy. Szczerze to nie mam nic przeciwko temu ze kobieta ma dziecko i probuje budowac nowa przyszlosc. Zycie pisze rozne scenariusze i to ze zostala z dzieckiem to nie musi byc jej wina, jednak patrzac na opis to, az rece opadaja. Przeciez po samym opisie widac ze laska bedzie traktowala potencjalnego faceta z zerowym szacunkiem. Ja wiem ze 23 lata to nie za duzo ale ona
  • Odpowiedz
@Pierorzek: urodzenie dziecka to nie jest wzięcie na siebie konsekwencji. Wzięcie na siebie konsekwencji jest dopiero wtedy kiedy ktoś nie jojczy, że potrzebuje specjalnego traktowania bo jest samotną matką. Nikt nie popycha kobiet do aborcji. Wszyscy oczekują, że po prostu nie będą dawać dupy. Wychowywanie dziecka to żadne konsekwencje. Każda kretynka potrafi w kretyński sposób człowieka wychować. Ba - wystarczy że Polacy oddadzą mi przemocą ciebie na dwa tygodnie i
  • Odpowiedz
  • 1
@Sig_mar czy ja dobrze rozumuje? Ona skakała na jakimś przypadkowym #!$%@?. Facet słysząc, że będzie z tego bombelek wyszedł po mleko do sklepu i nie wrócił ale to facet który nie chce chować nieswojego kaszojada jest tchórzem?
  • Odpowiedz
@NPD_Vulnerable_type_borderline_28:

Może jakaś kobieta to przeczyta i jednak zdecyduje się na skrobankę, bo konserwom nie dogodzisz w żaden sposób xd tyle pieprzenia z ich strony, że skrobanie zygoty to brak odpowiedzialności i konsekwencji a teraz się okazuje, że urodzenie i wychowanie to też niewystarczające konsekwencje za zbrodnię "dania dupy" xdxd nie ma sensu próbować im dogodzic ani im wierzyć.

@fffff3: skąd wiesz, że gdy dziecko się rodziło nie
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Koleś, Polki nie mają prawa kopulować, chyba że z wyznaczonymi, przetestowanymi jednostkami przydatnymi do rozrodu. Normalny Polak się do tego nie nadaje. Czego jeszcze nie rozumiesz. Brak odpowiednich środków kontrolnych w sprawie rozpłodu Polek powoduje problemy tych Polek. I musimy o nie zadbać.
  • Odpowiedz