Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
jak ludzie zagadują do ludzi? W sklepie jest taka bardzo smutna dziewczyna jak chodząca depresja i ma pewnie same kompleksy na swój wygląd ale dla mnie fajna a dzisiaj miała tak wyjątkowo ładną buzie wystrojoną i nową fryzurę i chciałem jej powiedzieć że ślicznie dzisiaj wygląda ale jak? tego się nie da zrobić, to nie przejdzie przez gardło, w całym #!$%@? życiu nigdy przenigdy nie zacząłem żadnego smalltalku żadnego #!$%@? a co dopiero komplement co byłoby dalej? musiałbym się do niej uśmiechać już przy każdych kolejnych zakupach? o czym bym zagadywał? zesrał bym się ze stresu przed każdymi zakupami, albo już nigdy nie wszedł do tego sklepu i na sam widok #!$%@?ł ze strachu, jak mam to powiedzieć psychologowi? on nie jest #!$%@? bogiem z magiczną różdżka, jak już mnie nauczy zagadać pierwszy do obcych, potem jak mnie nauczy kontynuować kontakt, a potem jak mnie nauczy znaleźć kogoś dla kogo będę coś znaczył to dopiero potem będzie musiał zacząć uczyć podstaw od których normalni ludzie właśnie zaczynają terapię
  • 5
  • Odpowiedz
Normalnie zagadaj. Nie probuj żartować na sile czy używać tanich tekstów bo to nie działa, ale zacznij od drobnostek, małych komplementów i zobacz jak reaguje, za kilka dni zwróć uwagę na nowy makijaż/fryzurę czy co tam będzie mieć nowego :p kup jej czekoladę w tym sklepie, a po czasie po prostu zapros na piwo :) powodzenia!
  • Odpowiedz
@kc-bm: Nie jesteś żałosny, ludzie święci. „Za moich czasów” to nikt nie siedział przed komputerem na tinderach, męża poznałam w barze jak normalny człowiek, jak się chcialo z kimś umówić to trzeba było zagadać! I powiem Ci, to działa:p
  • Odpowiedz