Wpis z mikrobloga

@kidi1: ale oczywiście, możemy patrzeć każdy na każdego jak na debila, zamiast widzieć innych ludzi z ich potrzebami, emocjami, złością. Cokolwiek sprawia że wychodzimy z internetu z przekonaniem że to reszta jest idiotami.

Smutno tylko.
  • Odpowiedz
i am intellectually superior


@613_07: Nie, tu akurat się mylisz, mam własna działalność i zawsze starałem się być niezależny od trendów, mody, polityki, religii i innych ugrupowań. Dobrze mi to idzie. Często pomagam ludziom, ale jak ktoś jest w bagnie z własnego wyboru to nic nie poradzę.
  • Odpowiedz
@kidi1: i mimo to nie klika Ci w głowie myśl o tym że "być może nie jestem na tyle wyjątkowy żeby móc uważać się za kogoś ponad tym cyrkiem"? Fajny ten indywidualizm, taki nie za samokrytyczny.
  • Odpowiedz
@613_07: Nie mam wątpliwości, że jestem ponad TYM cyrkiem. Ten cyrk akurat nie ma na mnie wpływu. Inne cyrki mają, ale ułożyłem sobie życie tak, że mają bardzo mały. Nie istotne dla mnie czy rządzi PiS czy PO czy inne LGBTQRTBPD. Nie jestem podatny na ich wpływy. Choćby nie wiem co wymyślili- jestem na to przygotowany.
  • Odpowiedz
@kidi1: póki co z tego co widzę jesteś dokładnie tam gdzie Cię potrzebują. Przekonany o swojej niezależności i wyższości intelektualnej, jak pół tego portalu. Proponuję mimo wszystko się zastanowić gdzie masz swoje ślepe plamki, bo losowy koleś z internetu widzi kilka. Uciekam, może kiedyś na siebie jeszcze trafimy w tej zupie.
  • Odpowiedz