Wpis z mikrobloga

Czy wytłumaczono kiedyś, dlaczego fani "normalnych" Total War dostają normalne trailery, normalne newsy z pełnym info o zmianach, a fani Warhammera jakieś spadające topory, durne listy w których trzeba szukać wskazówek i inne enigmatyczne pierdoły?
#warhammer
#totalwar
  • 7
  • Odpowiedz
@Aztec26626: każdy dlc tak się właśnie reklamuje i trójka teraz też ¯\_(ツ)_/¯ na początku może to i fajne było ale ile można jarać się teaserem trailera oficjalnego wpisu na blogu.
  • Odpowiedz
@thority: to nie jest tak, że jakiś CEO CA sobie wstaje i mówi - o, to do tej gierki damy zwiastun zwiastunu, albo hint do zwiastunu zwiastunu xD mają wykalkulowane, że w ten sposób podbijają napięcie i hype, przed premierą gierki, czy pokazaniem nowej frakcji. Ogólnie z tego co zauważyłem, to coraz popularniejsze zjawisko.
Teraz to jest zwiastun do zapowiedzi armii Khorna, więc czeka nas jeszcze co najmniej 5 takich (pozostałe
  • Odpowiedz
@thority: Tak jak @marv0o wskazał, ma to na celu podbić hype, ale też dyskusje na temat gry, czego dowodem jest twój wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fani się jarają, zaraz będą dyskusje na forum i reddicie czego możemy się spodziewać. Youtuberzy nagrają 10 minutowe filmiki o niczym i tak się powoli żyje na tej wsi
  • Odpowiedz
@thority: Najpierw trailery dla geeków, a potem 2 tygodnie przed premierą dla normalnych graczy. Też mnie to drażni, bo nie jestem jakimś wielkim specem od świata warhammera, a nie mam czasu na szukanie każdej pierdoły we wszystkich trailerach.
  • Odpowiedz