Wpis z mikrobloga

  • 6
@enforcer u mnie powiedziała żebym wziął sobie paracetamol i dała do myślenia żebym się wynosił L4 nie dostałem na gorączkę dreszcze i ogóle osłabienie po szczepieniu :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@humun: miałam to samo jak dzwoniłam do lekarza, ale na szczęście udało mi się wymusić jeden dzień l4. Czułam się, jak wróg publiczny, bo śmiałam źle się czuć po szczepionce
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick u mnie niby też nie, ale mierzą jakimiś bezstykowymi gownamii prosto po przyjściu, więc zdrowy mam rzadko powyżej 34, więc jak na normalnym galowym w domu miałem 39 to w robocie dopiero miałem "normalny" odczyt.
Z resztą jak miałem covid i w pracy miałem 37, to w domu miałem 40.5 xD tak to działa
  • Odpowiedz
  • 4
@portas91 bo po prostu jak wchodzisz z zewnątrz do budynku to te termometry bezstykowe mierzą temperaturę na powierzchni skóry więc wychłodzonej na dworze. Żeby ci dało w miarę sensowny odczyt to albo z spod pachy ucha lub z miejsca gdzie światło nie dochodzi :p
  • Odpowiedz
@humun nooo. Taki mamy na bramie i musimy się jeszcze podpisać, ale wewnątrz zakładu i na wejsciu do innych zakładów mamy takie w formie tabletów z kamerą i są troooche lepsze. Jak miałem to 40.5 to przy kilku pomiarach pokazywał wartości od 37,8 do 39.15, a w domu na galowym miałem 49.5 xD
  • Odpowiedz