Wpis z mikrobloga

Siemanko, mam do odlania parę zapachów ze stajni Armafa + kilka innych marek

Armafów mam 5, wpadłem na pomysł by odlewać je w zestawie w którym wychodzi to korzystnie cenowo ponieważ liczę wtedy jedynie symboliczne 3zł za wysyłkę.

W zestaw wchodzą:
1. Armaf Club De Nuit Intense Man edt - nikomu chyba nie trzeba przedstawiać, klon Aventusa
2. Armaf Ventana - klon Sauvage, moim zdaniem wersji edp, zapachowo bardzo zbliżony i parametry w tej cenie zadawalające
3. Armaf Le Parfait Pour Homme - wg. recenzentów z youtuba to połączenie Green Irish Tweeda i Aventusem ja wyczuwam bardziej podobieństwo do GIT, z tym, że są cięższe, na mnie dobre parametry
4. Armaf Italiano Nero - wg. recenzji podobny do Black XS od Paco Rabanne, fajne jabłkowo-ananasowe otwarcie, na mnie dobre parametry
5. Armaf Futura La Homme - nawiązuje do Diora Homme oraz Valentino Uomo/Uomo Intense, irys, irys, irys z późniejszą czekoladą/kawą

Cena zestawu to 69zł z już wliczoną przesyłką paczkomatem

Jeśli kogoś nie interesuje zestaw to mogę odlać osobno:
1. Armaf CDNIM edt 1,4zł/ml
2. Armaf Ventana 1,1zł/ml
3. Armaf Le Parfait 1.1zł/ml
4. Armaf Italiano Nero 1,0zł/ml
5. Armaf Futura La Homme 0,9zł/ml
+
6. Bentley for Men Absolute 1,3zł/ml - klon klasyka - Gucci PH
7. Moschino Forever Sailing 1,1zł/ml - przyjemny świeżak z męskim wydźwiękiem
8. Jacques Bogart Silver Scent Pure 1zł/ml - winogrona, cytrusy, trwałość ogromna

Szkła 10ml i 20ml od decant_pl, koszt szkła 2,5zł (w zestawie już wliczone w cenę) - szkła będę miał u siebie we wtorek/środę

Wysyłka paczkomatem 14pln lub odbiór osobisty w Białymstoku
#perfumy #rozbiorka #stragan
olek1239871 - Siemanko, mam do odlania parę zapachów ze stajni Armafa + kilka innych ...

źródło: comment_1622398280Bakx1lUT3xDf8vHLkqxdv6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz