Wpis z mikrobloga

Zawsze miałem tanie androidy i mam już dość. Chce przetestować coś nowego, czy naprawdę warto. Apple, iPhone.
Zastanawiam się co lepiej kupić:
- nowy iPhone 12 64GB + cloud ~3599 (red :( )
- nowy iPhone 12 128GB
- używany iPhone 11 Pro ~2800zł
- nowy iPhone 11 pro
- android np. Samsung S20FE 5G

Jeszcze a propos iPhone, zastanawiam się, czy jest sens dopłacać parę stów do innego koloru, gdzie na tel i tak będzie case.

#iphone #apple #cokupic

Co kupić?

  • nowy iPhone 12 64 red (promo 3599) 39.5% (47)
  • nowy iPhone 12 128 blue 4250 23.5% (28)
  • używany iPhone 11 pro z olx ~2800zł 5.9% (7)
  • nowy iPhone 11 pro 21.0% (25)
  • android np. Samsung S20 FE 5G 10.1% (12)

Oddanych głosów: 119

  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czosnek1: Mógłbyś podać przykład takiego konkretnego przypadku użycia, w którym Android będzie wypadać lepiej? Przez ostatnie 10 lat używam Androida i po kupieniu iPhona nie mam za czym tęsknić, może oprócz centrum powiadomień, które działają na Androidzie lepiej
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: ja nie jestem fanbojem mam zwyklego poleasingowego iphone 7. O tyle rozumiem te problemy z cena to kompletnie nie rozumiem argumentow w stylu 'nie ma roznicy w uzytkowaniu' - moim zdaniem jest ogromna. Jestem pragmatykiem iphone jest wygodny i szybki i nie chodzi tu o same wlaczanie aplikacji tylko rozwiazania technicne systemu
  • Odpowiedz
  • 0
@virnik niteczki sprzedam Ci dobry cynk mam taki sam dylemat i też wychodzę teraz ze starego androida chce zmienić na iphona 12 128gb jest promo na Amazon.de wychodzi jakiś 3600 gwarancja i rękojmia normalnie jak w eu/pl :) polecam obczaix są wszystkie kolory w zasadzie w tej cenie
  • Odpowiedz
@MyNameIsJefff: Ja też nie jestem fanbojem. Przez długi czas nie widziałem potrzeby posiadania urządzeń Apple, ale pojawił się projekt, który taką potrzebę ze sobą przyniósł. Przez pierwszy miesiąc traktowałem iPhone jako narzędzie pracy z zamiarem późniejszego sprzedania go. Teraz nie wiem, co by zdołało mnie przekonać do zmiany daily na coś androidowego
  • Odpowiedz