Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#fotel #fotelbiurowy #krzeslo

hej
znajdzie się tu użytkownik fotela wau 2?
byłem w salonie i wydawał się najlepszy z testowanych, jednak opinie na Ceneo wskazują, że nogi drętwieją po kilku godzinach siedzenia - prawda to, czy to kwestia indywidualna?
jak z trwałością fotela? wytrzyma kilka lat?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xmoneke: ja siedzę na wau. Ta gąbka pod udami faktycznie na początku może powodować uczucie gniecenia albo sprawić że wydaje ci się że siedzisko jest za krótkie. Ten fotel ma to do siebie ze dobrze wyregulowany będzie wymuszał na tobie prawidłowe siedzenie. Jeśli lubisz sie wiercić, albo dupą trochę zjechać w dół do jakiejś pozycji półleżącej to wtedy odczujesz wszystkie niedogodności o których piszą ludzie i będzie cię fotel #!$%@?,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supersucker: wau 1 jak rozumiem?
jak długo go już masz?
czyli jak ktoś jest nieprzyzwyczajony do prawidłowej pozycji będzie odczuwał dyskomfort tudzież drętwienie?
  • Odpowiedz
@xmoneke: Tak wau1. Używam dopiero dwa tygodnie. Przez pierwszy tydzień lekkie ciągniecie w prawym udzie, ciut nad kolanem. Drętwieniem bym tego nie nazwał. Dyskomfort, tak jak mówiłem wcześniej będziesz czuł jeśli nie będziesz siedział w prawidłowej pozycji. Bóle pleców po tygodniu zniknęły i to jak na razie największe zwycięstwo fotela.
  • Odpowiedz