Wpis z mikrobloga

Gram tyko w Fifę ale możliwe że w przyszłości chciałbym pograć w coś co mój obecny komputer nie udźwignie i tutaj pytanie którą konsole wybrać z najnowszej generacji?
#xbox #ps5
  • 21
  • Odpowiedz
@nobrain: Seria Uncharted, seria God of War, Tlou 1 i 2, Days Gone, Ghost of Tsushima, HZD i HFW, Infamous, Returnal, Bloodborne, Demon's Souls, The Order 1886, Spiderman, Ratchet & Clank, gry studia Quantic Dream i wiele, wiele więcej. Jak dla ciebie to są 3 gry to znaczy, że twój nick idealnie cię opisuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbbxx: koledze, który pytał, którą konsolę wybrać już odpisałem, ta ,,lista'' była do pana co nie mógł się pogodzić z ilością i jakością gier na konkurencyjnej platformie :)
  • Odpowiedz
@StinkyPoljakTheWorm: Oczywiście, sławy grają na Playstation, Robert Lewandowski używa smartfona Huawei (nawet kiedy dodaje na twiterze wpis z iOS) a żona Czarka Pazury używa laptopów Hp i drukuje tylko na drukarkach tej firmy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak mówiła gadająca głowa w reklamie a i wymienione osoby przecież nie pokazują tego za co się im płaci...
Pewnie zęby myjesz czarną pastą z węglem z firmy, która ma medykamenty
  • Odpowiedz
@M4A1Q123: Wciąż piszesz nie na temat, mimo, że walisz fikoła. Kolega pyta o to, którą z konsol nowej generacji ma kupić, Ty piszesz, że PS5 bo oferuje szeroką gamę gier ekskluzywnych, czyli sugerujesz, że na konsolę najnowszej generacji ze stajni Sony istnieje jakaś szeroka paleta ekskluzywnych gier, po czym wrzucasz listę staroci z PS4 i potwierdzasz słowa kolegi @nobrain, że jest ich na PS5 co najwyżej tyle ile napisał czyli
  • Odpowiedz
@rbbxx: xd a kolega wyżej na prawdę potrzebuje adwokata, bo nie umie się sam obronić? Ja mu odpisałem, że exów już jest dużo, a nie 3 (a będzie jeszcze więcej) i w mojej opinii te z ps4 też się liczą, bo jak mniemam to autor wpisu nigdy nie posiadał konsoli, więc nie miał okazji zagrać w gry od sony. A co do fikoła to chyba ty żeś go zapodał, bo ja
  • Odpowiedz