Wpis z mikrobloga

@ArchDelux: Poważnie. Stary, to nie jest jakaś wiedza niezbędna do życia, żebym się musiał wstydzić tego, że na 10 tys. słów, których używam w języku polskim codziennie (tu aż sprawdziłem, ale jest ok), jebnę się w jednym czy dwóch. Czy napiszesz używając jednej, czy drugiej formy, to niczego to nie zmieni, bo każdy Cię zrozumie. Nie rozumiem, co w tym strasznego, panie profesorze.
Język polski nie jest prostym językiem i
  • Odpowiedz
@Del

Tym bardziej jest to dziwne, zważywszy na przytoczone przez Ciebie Twoje racje, gdy ktoś normalnie zwróci Ci uwagę cxy Cię poprawi, to nie dość, że próbujesz udowodnić, że jest inaczej, to potem jeszcze prujesz się jak powyżej. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Del: świetny temat przewodni kontroli. Mój Lorus to jeden z dwóch zegarków kupionych kilka lat temu jako pierwszy zakup od nie pamiętam ilu lat. Zegarek typowo wakacyjny, spory, ale świetnie leżący. Bardzo wygodny silikon, wr100 i niebieski kolor przewodni typują go właśnie jako wakacyjnego edc, którego po prostu nie szkoda troszkę wymęczyć. Nic specjalnego, ale po prostu go lubię...a, że inni mogą go postrzegać jako średnio urodziwego i tylko Lorusa?
Dominik80 - @Del: świetny temat przewodni kontroli. Mój Lorus to jeden z dwóch zegark...

źródło: comment_1622382613ULoHr7p1uV8Klyj7BRjMCJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominik80: Ja tam lubię Lorusa. Jak ktoś nie ma jakich kosmicznych wymagań, to spoko. Mam dwa i jakościowo są ok, choć słyszałem, że ludzie psioczą.
  • Odpowiedz