Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#bitcoin #gielda #kryptowaluty
Cytaty użytkownika @rysiekryszard (zablokował mi możliwość argumentacji w poprzednim wpisie i jeszcze do tego obrzucił chamskimi wyzwiskami):

Powtórzę jeszcze raz, produkcja bitcoinów jest niezależna od ilości energii. Kod bitcoina definiuje, że średnio co 10 minut będzie produkowana dana liczba bitcoinów. Jeżeli ktoś wyłączony wielkie kopalnie to po dostosowaniu się sieci bitcoina, dalej będzie produkowane tyle samo bitcoinów czyli aktualnie 6,25 .


@rysiekryszard:
No dokładnie. To weź teraz idź do kuchni napij się wody, weź kilka głębokich wdechów i sobie przemysl, co napisałeś, bo właśnie przyznałes mi rację. Wielkie kopalnie zostaną zamknięte, tylko i wyłącznie pod naciskiem rządów albo, gdy produkcja stanie się nieopłacalna na skutek ogromnego krachu na rynku kryptowalut. Wysoka cena kryptowaluty powoduje zwiększone zainteresowanie, a co za tym idzie - zwiększa się liczba koparek, a wraz z nimi wzrasta zużycie energii (bo jest ich, #!$%@?, więcej - to chyba logiczne nie?).

Jeżeli ktoś wyłączony wielkie kopalnie to po dostosowaniu się sieci bitcoina, dalej będzie produkowane tyle samo bitcoinów czyli aktualnie 6,25


To teraz wystarczy przyjąć odwrotne założenie i masz podana na tacy obecna rzeczywistośc. Liczba koparek obecnie wzrasta, a sieć się dostosowuje (zwiększając trudność wydobycia) wciąż produkując tę samą liczbę Bitcoinow...

Jesteś kolejnym kretynem, który przyszedł na tag i zapewne twierdzi, że konsumpcja energii tylko może rosnąć. Takich jak ty ostatnio orałem jak pole i ciebie właśnie też zaorałem. Wypowiadasz się o rzeczach o których nie masz pojęcia. Jesteś przygłupem co własnie udowodniłeś, a z takimi niechętnie dyskutuję. ¯(ツ)/


@rysiekryszard:
Zesrales się, a nie zaorales i w dodatku pokazałeś jaki z ciebie cham i burak. Zero kultury i w dodatku jeszcze mnie zablokowałes, bym nie mógł ci odpisać i udowodnić ci, że się mylisz. Jesteś świecie przekonany o wyższości własnych argumentów i brakuje ci minimalnego chociaż szacunku do oponentów w dyskusji. Przykro mi, że w realnym życiu twoje argumenty nie są traktowane przez nikogo poważnie i już na starcie przegrywasz dyskusje. Odreagowywanie w internecie problemu jednak nie rozwiązuje - chronisz w ten sposób jedynie własne ego. ¯_(ツ)_/¯
  • 3
gdy produkcja stanie się nieopłacalna na skutek ogromnego krachu na rynku kryptowalut.


@Cyderek: Oczywiście tutaj gwiazdka - sieć się dostosuje do spadków w dół. Więc spadki mocy spowodują, że w następnym cyklu będzie się opłacało na mniejszej ilości sprzętu pracować