Wpis z mikrobloga

Mirasy mam taki problem, dziewczyna pisze prace i chciała zrobić takie separatory do przypisów. Zrobiła to poprzez SHIFT + _ (trzymała aż przejdzie całą stronę), po tym klikała ENTER i to się pogrubiało, a teraz nie można tego usunąć w żaden sposób, próbowałem chyba wszystkiego ale może wiecie jak temu zaradzić () (btw. Już robi to inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°))
#office #word #excel #programowanie #studbaza
Lordon - Mirasy mam taki problem, dziewczyna pisze prace i chciała zrobić takie separ...

źródło: comment_1622331671uTpXJD7aDTHeIHWuNsXHzT.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@tomash-pl: Nie mam super wiedzy z zakresu worda itp, księgowa ma i to wystarcza ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tutaj serio w żadnym wstawianiu nigdzie nie można tego usunąć, tylko to przeskakuje
  • Odpowiedz
@Lordon: To sam tekst czy z jakimiś dziwami wordowskimi? Bo u siebie skopiowałem tekst i wkleiłem do wordpada i już ich nie było:D Później można pewnie przekleić z powrotem do worda.
edit, ale też z kreskami:D
  • Odpowiedz
  • 0
@settembrini777: Właśnie to zwykły tekst, inne da się na luzie, ale konkretnie ten jak by się zbugował, można go przesunąć w górę czy w dół ale tak jak by był niewidzialny dla tekstu gdy się np kasuje
  • Odpowiedz
@Lordon: Nie bardzo kumam, ale mam wrażenie, że coś tam było jeszcze poklikane po drodze i to już nie są zwykłe "podkreślenia". Możesz mi to podesłać? Albo część? Pokombinuję, mam kilka pomysłów;)
  • Odpowiedz
  • 0
@settembrini777: Podesłać ciężko bo to praca licencjacka a dziewczyna jest mega nieufna haha ale coś wymyślę i ci dam znać na priv np, dzięki z góry!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lordon: zrób Ctrl+a i ctrl-x przenieś do jakiegoś notatnika ctrl-v, usuń te znaki i przenieś tekst z powrotem.
Możesz stracić przez to wszelkie formatowanie, więc na wszelki wypadek zrób kopię tego pliku,
A jeszcze po tym znaczku na końcu linii wydaje mi się, że to może być jakaś część tabeli wstawiona, sprobuj jeszcze kliknąć z kursorem ustawionym na koncu tej linii prawym myszy i z menu wybierz usun tabelę
  • Odpowiedz
Właśnie to zwykły tekst, inne da się na luzie, ale konkretnie ten jak by się zbugował, można go przesunąć w górę czy w dół ale tak jak by był niewidzialny dla tekstu gdy się np kasuje


@Lordon: a może tam zostało stworzone pole tekstowe i jest ono jako obiekt na stronie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lordon: uwielbiam takie numery:
Pozioma linia? SHIFT+_ do końca strony.
Wyjustowanie do środka/prawej? Spacja do uzyskania efektu.
Wiekszy odstep pomiędzy akapitami? Enter do uzyskania efektu.

BTW widzę kursor jak do przesuwania. Może to jest jednak jakieś podkreślenie, albo krawędź dolna tabeli.
  • Odpowiedz
  • 0
@dadas123456789: Z przyzwyczajenia tak pisze xd haha
@kisieleq93: robiłem to, zupełnie nic tam nie zaznaczyło się
@UnitrA: robiłem to, zaznaczałem tekst nad i tekst pod tym i chciałem przekopiować to się nie kupowała ta linia xd, tez myślałem ze to tabela i próbowałem ją usunąć i zupełnie nic to nie dało
@severh: a jak taki obiekt usunąć?
@Pan_Cerny: Nie sadziła że można to robić inaczej, dopiero jej
  • Odpowiedz
@Lordon: jeśłi to to to klikając na jego "brzegu" powinno się zaznaczyć i wtedy można naciskając DEL usunąć. Tylko znika razem z tekstem więc jak coś to go skopiuj w notatnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lordon stań na końcu każdego wiersza (wyzej poprzedzającego ta kreske) XD i jak w Excelu:
Narzędzia główne > akapit > Obramowanie > brak krawędzi
I zadziała. Wiem, bo właśnie stestowane. Pozdro miras.
  • Odpowiedz