Wpis z mikrobloga

moc sprawcza takich nietolerancyjnych osób kończy się na wykopie.


@Azja_Tuhajbej: nie no, właśnie w realu dopiero działamy w pełni nie przyjmując daru transczadowego #!$%@? i relegując was do piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: Nie no, napisałaś ze podejmujecie jakieś aktywne działania żeby "relegować" transczadów z ulic do piwnic.
Swoją drogą to co napisałaś nie ma żadnego sensu bo wychodzi na to że usuwacie takich z piwnic albo nie rozumiesz znaczenia słów których używasz.
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: transczady nie mają wyboru jak relegować się do piwnicy, bo nie ma dla nich miejsca w rzeczywistości, która nie jest blekpilem. My tworząc pary i grupy towarzyskie wg zasad nie znanych transczadom i zagarniając naszym życiem przestrzeń spychamy ich do piwnicy. Nikt za fraki nikogo brać nie musi.
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: O twojej nieznajomości słowa relegacja.
Relegować to można z czegoś a nie do czegoś.

Ignorowanie i wykluczanie

Czyli robisz dokładnie to samo co wszystkie inne kobiety, nawet te nie wiedzące o istnieniu transczadyzmu, ergo nie robisz nic konkretnego w odróżnieniu od tego co ci się wydaje.
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: >Relegować to można z czegoś a nie do czegoś.

oczywiście, najczęściej z uczelni. Podaj mi regułę, z której wynika, że z czegoś nie można relegować do czegoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ergo nie robisz nic konkretnego w odróżnieniu od tego co ci się wydaje


odsyłam do praktyków transczadyzmu aka przegryw. Praktycy rozdzierająco opisują jak nie-trzymanie za rękę, nie-zapraszanie na imprezy, nie-przytulanie, nie-całowanie, nie-rozmawianie i inne nie-działania
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej:

odsyłam do praktyków transczadyzmu aka przegryw. Praktycy rozdzierająco opisują jak nie-trzymanie za rękę, nie-zapraszanie na imprezy, nie-przytulanie, nie-całowanie, nie-rozmawianie i inne nie-działania wpływają na żywot transczada od wczesnych lat.

Nie wiem co ty tam sobie stworzyłaś za świat w głowie ale fakty są takie że robisz to samo co wszystkie kobiety niewalczące z transczadyzmem. Robisz też to samo co każda kobieta w kontakcie z brzydkimi facetami nie będącymi nawet transczadami.
  • Odpowiedz
@: Pełne poparcie kolego!
Musimy trzymać się razem. Też jestem trans.
Transbogaczem. Niestety przez opresyjne, faszystowskie społeczeństwo muszę pracować na etacie. To przejaw jawnej dyskryminacji i każdy kto myśli inaczej jest gorszy od Hitlera.
Poprę Twoje roszczenia, ale liczę, że i Ty poprzesz moje - domagam się corocznych dotacji ze skarbu państwa w kwocie 17 500 000 zł.
  • Odpowiedz