Wpis z mikrobloga

@winsxspl: Nie zgadzam się. Najlepsze jest nintendo z jego wizją gier i sprzętu. Pomimo tytułów które w większości mają Mario albo zelde w tytule proponują najbardziej zróżnicowane gry które są grami. Pisze to jako wieloletni posiadacz xboxa i playstation
  • Odpowiedz
@Majki992: a pomimo tego mają sprzedaż nieosiągalną dla konkurencji. Wytłumaczysz ten fenomen?
@winsxspl: Rozumiem i szanuje twoje zdanie. Mam 20 letni staż w graniu i nowe AAA zazwyczaj to otwarte światy nużą mnie bo ciagle recykling pomysłów. Gierki od wielkiego N są po prostu grami i w tym ich siła.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gollumus_Maximmus na dzień dzisiejszy Nintendo ma sens dla ekskluzywności (która za to jest swietna), sprzętowo ustępuje wszystkim, a gry które mają porty wyglądają i działają po prostu gorzej. Niestety. Szkoda, że dawniej Nintendo nie pokonało PS2 ze swoim GameCubeem, teraz może inaczej by to wszystko wyglądało
  • Odpowiedz
@winsxspl: Oni nigdy nie podążali za trendami tylko je tworzyli. Według mnie moc na papierze nijak się ma do pomysłu i nieszablonowego podejścia. Switch się sprzedaje rewelacyjnie przez swoje marki własne. Ile osób ogra porty kilkuletnich tytułów? Mała garstka
  • Odpowiedz