Wpis z mikrobloga

@Czikiczaka Beka, bo zawsze otwarcie deklaruje miłość do Eurowizji i spora część ludzi reagowała na to śmiechem - podobnie jak na wykopie, kto to ogląda, że to dla debili, że żenada i bagno. A teraz te same osoby wowowow Maneskin, Eurowizja super, takie super zespoły i kawałki. Ehh sezonowcy... xDD ale to dobrze, niech się niesie
  • Odpowiedz
@Czikiczaka: Ja przeczuwałam, że wygrają televoting, ale myślałam, że jurorzy to uwalą i wygra Szwajcaria, bo jurorzy i widzowie zrobią WOW. Sama wrzuciłam kilka miesięcy temu w jakimś komentarzu na głównej ich piosenkę, bo ktoś pisał, że Eurowizja to gówno i nie ma tam fajnych piosenek ( ͡° ʖ̯ ͡°) i wtedy parę osób mi odpisała, że ooo, to takie fajne piosenki tam są, szok i niedowierzanie
  • Odpowiedz
@TiDiEj oglądanie tylko po teście - oglądasz Love Love, Peace Peace i masz wymienić wszystkie piosenki, z których wykorzystano szczegóły xD Jeśli ESC zyska na opinii to może w końcu za pincet lat ktoś poważny się tym zajmie u nas i uda się o coś powalczyć
  • Odpowiedz
i wtedy parę osób mi odpisała, że ooo, to takie fajne piosenki tam są, szok i niedowierzanie XD


@holka-kofolka: Co roku można znaleźć jakieś perełki, ale utarło się, że Eurowizja to sam badziew i ludzie zamiast przesłuchać piosenki albo raz obejrzeć, powtarzali taką bzdurę. Może teraz coś się zmieni.
  • Odpowiedz