Wpis z mikrobloga

@Voilaszek mnie na przykład to drażni, bo wolę oglądać kobiety bez koszulki, a jak kogoś cieszy widok faceta bez koszulki, to niech lepiej zweryfikuje, czy aby na pewno potrzebuje kobiety w domu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Jedna strona się cieszy, że wpakowała gumową kulkę w siatkę a druga próbuje walczyć z opresyjnym reżimem jednocześnie szczując cycem. Może tutaj jest pies pogrzebany xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
@#!$%@?: nie wiem o co ludzie bóldupią. Niezależnie od powodu dla którego założyła taka bluzkę to miała prawo taka założyć i nie ma nic złego z tym że jej sutki prześwitują. Sama nie noszę wcale stanikow, bo ich nie znoszę, lepiej czuje się bez. I to o niczym nie świadczy, po prostu nie lubię staników
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@utede: nie, ale do pracy chodze w Białej koszuli bez stanika. A pracuje przy obsłudze klienta, firma wymaga obsługi premium, codziennie mamy mieć biała koszule i czarne spodnie. Etykieta? Przecież nie wyszła nago... A że sutki stanęły to naturalna sprawa. Tobie też pewnie czasem stoją jak ci zimno czy coś i nawet jakbyś miał cienka koszulkę przez którą byłoby to widać to nikt by o to nie robił #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@MalaMi_20: a gdyby bez Twoje stojące suty ktoś. miałby wzwód? np taki kolarz który przyszedł do Twojej firmy i na widok Ciebie bez stanika, miał by wzwód w swoich obcisłych spodniach? Chodź by nie wiadomo jak opanowany tu działa hydraulika bez naszej woli.
I ja też spotykam kobiety które nie noszą stanika i choć bym chciał wytrzymać jak najmocniej zawsze wzrok ucieknie. To jest strasznie irytujące i żenujące kiedy muszę być
  • Odpowiedz
@MalaMi_20: dobra nie gadaj ze jest ubrana adekwatnie do tragizmu sytuacji. Chciala zeby ktos zwrocil uwage ma Białoruś a zwrócił tylko na ta idiotke no sorry.wielka bialoruska feministka bioraca udzial w konkursach pieknosci.nie zdziwię sie jak to jakas agentka Łukaszenki robi popeline w celu skompromitowania opozycji
  • Odpowiedz