Wpis z mikrobloga

Gwiazdowskiego nie oglądałem, więc nie wstawiam.


@Logytaze: Z tego co pamiętam to: młodzi niepotrzebnie chcą kupować domy bo ich nie stać i się zadłużają i kupiłem 5 btc ale dysk mi się spalił, koledzy ze służb powiedzieli że spróbują odzyskać za 20k ale nie obiecują sukcesu, więc odpuściłem.
  • Odpowiedz
@Allbis: Ja odniosłem wrażenie, że nawet gdyby padło pytanie ''mielony czy schabowy'' to Gonciarz pozostałby w centrum xD

W sumie według teorii Maxa Kolonki mogło dojść do załamania przestrzeni w punkcie nemezis i faktycznie Gonciarz powinien orbitować naokoło osi jak gwiazdki na fladze unijnej.
  • Odpowiedz
@Logytaze: no tak, ale zaraz by padło pytanie ale schabowy lepszy chyba? większy i ma tradycję w Polsce (gonciarz: tak, pewnie tak jest) ale mielony ma mniejszą powierzchnię więc wchłonie mniej tłuszczu więc pewnie lepszy (gonciarz: pewnie tak, nie znam kontekstu)
  • Odpowiedz
niestety opcja prawy dolny róg w Polsce nie istnieje.


@Atomus: Tak naprawdę to wszystkie partie w Polsce obracają się w I ćwiartce ale wmawia się że nie. Jak w Polsce nawet niby skrajny lewus Biejat biega do kościoła xD
  • Odpowiedz
@Atomus: Istanieje istnieje. Ja jestem prawy dolny, Ty jesteś prawy dolny. Prawych dolnych jest tak naprawdę mnóstwo osób. Problem w tym, że my nie mamy czasu i ochoty się angażować w politykę, bo pracujemy, szkolimy się, rozwijamy, realizujemy się, dążymy do wytyczonych celów i gonimy za marzeniami. Może zabrzmię trochę jak płatek śniegu, ale właśnie za takich uważam ludzi w prawym dolnym rogu. Masz totalnie w dupie światopogląd innych ludzi, wszystkie
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper: to mi sie kojarzy z ludzmi ktorzy mocno odlecieli. Moze nie chodzi mi o sam rog wykresu, ale o po prostu liberalow, nie antyklerykalow i nie jakies szalone zalozenia zburzenia zupelnie porzadku. Wystarczylyby mi reformy, ktore skieruja ten kraj na tory jakimi podazaly Stany Zjednoczone.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Mentzen powinien być na granicy niebiesko-żółtej a jasiu w czerwonej

niestety opcja prawy dolny róg w Polsce nie istnieje

@Atomus: Bzdura: Kulesza, Dziambor i Szczotkowski sobie robili kompasy i są w prawym dolnym (ostatni nawet w samym skraju)
  • Odpowiedz