Wpis z mikrobloga

Cześć,
jakiś czas temu użytkownik o nicku @maestroPijanyRolnik organizował #rozdajo powerbanku. W poście prosił o wpłatę na zrzutkę dla swojego przyjaciela, który zbiera na operacje łokcia, żeby mógł wrócić do pracy. Nie było to konieczne do wzięcia udziału, ale zwiększało szanse. Ja wpłaciłem, ale bardziej po to żeby pomóc, niż żeby coś wygrać. Ale do sedna. Losowanie miało się odbyć 20.05 czyli tydzień temu. Napisałem do @maestroPijanyRolnik z zapytaniem kto wygrał. Nie odpisał mi od 6 dni. Widziałem, że pod postem również ktoś zadał pytanie. Czy na nie odpowiedział? Nie wiem, post magicznie zniknął z wykopu.
Mam teraz również wątpliwości co do "zrzutki", która również może być oszukana, tak jak to #rozdajo.

Dodaje zdjęcie postu, a w komentarzu zdjęcie wiadomości.
#afera
Pobierz
źródło: comment_1622128389OnC3GJagxcTtkCMbqVBti3.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mikstolar: oszust jest winny oszustwa co nie zmienia faktu że straciłeś pieniądze przez swoją naiwność a nie przez to że trafiłeś na przebiegłego oszusta. Jak zostawisz ten samochód z otwartymi drzwiami i kluczykiem na siedzeniach to złodziej będzie winny kradzieży ale z ciebie będą się śmiali a nie ci współczuli. ¯\_(ツ)_/¯