Wpis z mikrobloga

@zwk-: główny standard na jaki się umówilismy jest taki, że co nie jest zakazane to jest dozwolone. W twoim przykładzie - takie zachowanie naruszałoby co najmniej przepis o nie zanieczyszczaniu pojazdu czy np. o nieuciązliwości dla innych pasażerów. Nie ma jeszcze przepisu zakazującego mieć głupi ryj i nie będzie, przynajmniej dopóki do władzy nie dojdą "wolnościowcy."
  • Odpowiedz
@aIkohoIik: gówno jest tematem, z którym każdy może się utożsamić i w równym stopniu wszystkich dotyczy.
To był przykład hiperboliczny, podobnie jak wygląd tego.
Jedynie Ty coś wspominałeś o analu ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@slapdash: No to jest najmniejsza linia oporu.
Poza tym co nie zabronione, jest coś takiego jak poczucie estetyki i schludności. Coś czym łatwo się pozytywnie wyróżnić.
Owszem, to ma prawo wyglądać jak chce, a ja mam prawo to oceniać.
  • Odpowiedz
Kiedy nie masz nic konkretnego do powiedzenia, wyśmiewanie ludzi ze względu na wygląd to bardzo dojrzała, merytoryczna metoda miażdżąca lewactwo w dyskusji, godna poważnego dorosłego kapitalisty


@aIkohoIik:
Jak nawiązać merytoryczną rozmowę z antykapitalistami? Wasz punkt startowy to założenie, że cokolwiek poza kopem w dupę wam się od zamożniejszych zwyczajnie należy xD.
  • Odpowiedz
@aIkohoIik: Nazywaj swoich „wrogów” kucami, oburzaj się ze ktoś komentuje wygląd xD
Wy serio nie widzicie tej ironii czy partia mówi i nawet się nie zastanawiacie
  • Odpowiedz
@edgar_k: czy słowo "kuc" jest obraźliwe? jeśli tak to w jaki sposób? nawiązuje do archetypu wyglądu, ale go nie wyśmiewa


@aIkohoIik: Nie no, pełen szacunek nazywać kogoś porównując do zwierzęcia xD
Ale teraz znam odpowiedz na moje pytanie - bezkrytyczne przyjmowanie partyjnego bełkotu
  • Odpowiedz
@aIkohoIik: patrząc po Twoim wpisie i Twoim profilu oraz wpisach na mirko tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu o tym, że tacy jak Ty to po prostu skrzywieni psychicznie dewianci.
  • Odpowiedz
wyśmiewanie ludzi ze względu na wygląd


@aIkohoIik: Myslę, że tutaj znajdzie szereg rzeczy prócz samego wyglądu do wyśmiewania. Baba z wąsem jest tylko jednym z elementów całej układanki xD Zresztą facet z takim wąsem też wyglądałby śmiesznie.
  • Odpowiedz