Wpis z mikrobloga

@jarema87: No ja tam nie jestem przeciwnikiem aborcji ()

A tak na serio to prawdopodobnie w dużej mierze problem wychowania. Ten chłopiec całą swoją osobą krzyczy "mamo zerknij na mnie, zobacz jak głośno krzyczę aaaa!!!"

Po lewej zwykła normalna osoba z którą można się zaprzyjaźnić


@Gaku745: No jasne. Bardzo chętnie bym się z nim zaprzyjaźnił, pogadał co tam słychać w pracy.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Miałem nadzieje że jesteś normalnym komuchem typu stalinista, ale widzę że niczym nie różnisz się od degeneratów z zachodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Nie czytam ani Vice i nie mam Netflixa, w chuuuuuuj strawmanujesz ludzi, a potem się dziwisz że nie chcą z tobą rozmawiać albo wrzucają cię od razu na czarnolisto. No wrzucają bo nie dyskutujesz w dobrej wierze tylko narzucasz innym nalepki.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: o czym ty bredzisz? Ja byłem stałym bywalcem największych gejowskich klubów w tym kraju xD I od dawna wiadomo, że normalni geje nie popierają gułagu i socjalistycznego gwoździa w mózgu. Co jest zupełnie zrozumiałe, bo socjalizm to dla nich de facto powrót do prześladowań za orientację.

@Gaku745: No to ssiesz propagandę tych, którzy czytają. Co za różnica, skoro meritum jest takie samo? Liżesz bucika pana kapitalisty z
  • Odpowiedz
o czym ty bredzisz? Ja byłem stałym bywalcem największych gejowskich klubów w tym kraju xD


@amantadeusz: Winszuję

I od dawna wiadomo, że normalni geje nie popierają gułagu i socjalistycznego gwoździa w mózgu.


I to nie przeszkadza ci szerzyć propagandy, która społeczność LGBT włącza z automatu do lewicy?
  • Odpowiedz
@MightyGoldberg: oj tak byczq +1.

I to nie przeszkadza ci szerzyć propagandy, która społeczność LGBT włącza z automatu do lewicy?


@TenTypZez: Gdzie ta propaganda? Tylko ty ją widzisz.

@Sweet_acc_pr0sa: Nie w godzinę tylko w 4 godziny. Mam dziś dobry humor. Zresztą jak widzisz moje wpisy działaj, bo poziom pieczenia nastoletnich gułagowiczów osiągnął poziom wyższy niż temperatura w radzieckim okręcie atomowym.
  • Odpowiedz
Uprzejmie przypominam, że tak wygląda przeciętny człowiek straszący w internecie siłową rewolucją socjalistyczną i kradzieżą majątków wszystkim bogatszym niż płaca minimalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@amantadeusz: Tobie tak serio brakuje odwagi, aby stanąć za swoimi słowami, czy po prostu losowo trollujesz? Pomijając już ten wątek, w którym też propaganda jest oczywista xD
  • Odpowiedz