Wpis z mikrobloga

Nishane - B-612. Wypadałoby coś rozebrać, nie wiem czy tego szukacie, ale może to coś czego potrzebujecie. Ma ciekawą otoczkę marketingową, jest inspirowany "Małym Księciem", ale sam zapach również jest interesujący. Zastanawiam się nad rozbiórką, jak dobry będzie odbiór, to zrobię.
#rozbiorka #perfumy

Cena: 9,0 zł/ml
Ilość: 40ml

Oceny ma wysokie, parfumo 8,2 - zaledwie garstka opinii, ale każda pozytywna. Na fragrantica 4,26 sporo więcej głosów i opinie chyba wszystkie pozytywne (jedna była po arabsku i nie chciało mi się jej wrzucać do translatora, reszta chwali). Mimo że to fużer to pachnie naprawdę współcześnie, spokojnie daje się nosić - świeży, drzewny, lekko miętowy (?), na pewno nie dziad i nie śmierdziel. Trwały jest, nie aż tak jak Karagoz, ale zdecydowanie na tego Nishane można liczyć, 12h+.

Odleję od 5ml (można więcej!). Nie stawiam jakiejś sztywnej granicy rozbiórkowej, ale tak ze 20ml mogłoby chociaż zejść..

Dekanty 2,5 zł/ml
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)
NicholasUrfe - Nishane - B-612. Wypadałoby coś rozebrać, nie wiem czy tego szukacie, ...

źródło: comment_1622061228eTDUSnj3dSIH4Oga7rSuf7.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz