Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Necron: ja ci dam japonia, niby z pochodzenia polka, ale w sumie to jest Japonką, ma tam męża - Japończyka i dziecko, trochę zmanierowana, ale dobry kontent ma
  • Odpowiedz
@arisasata: ona odleciała w kosmos chyba ze 2 lata temu. Wcześniej miała bardzo ciekawe i trafne spostrzeżenia. Gdy trochę popularności przybyło to odleciała. Do tego co ostatnio wrzuca to trzeba podchodzić z dużą rezerwą.
  • Odpowiedz
@arisasata: problem taki, że ona dobiera pod swoje tezy i nie jest obiektywna tak jak kiedyś. Mam wrażenie, że ostatnio to robi wszystko pod publikę aby jak najwięcej z tego YT wyciągnąć.
  • Odpowiedz
@ama-japan: nie nie nie nie dla mnie, tak sobie ostatnio czytałem artykuł o pewnej rodzinie co zmarła z głody i okazało się iż babkę dali na czarną listę ( numerów telefonów i nie mogła znaleźć pracy) bo była dziwna jak ta baba z tego bloga . Do rzeczy, ta babka jest tak samo dziwna jak pewnie rudy Kanadyjczyk którego poznałem w sharehouse nie mógł znaleźć pracy przez 2 miesiące dziwna sprawa zawsze jako nauczyciel japońskiego nie miał z tym problemu. Przyjechał 2 miesiące nic masę rozmów kwalifikacyjny ale tak był totalnie dziwny wpisdu za przedproszenie głupie odzywki potem zaczęło się coraz gorzej i miał więcej odpałów. I tak se myślę iż on trafił na właśnie taką czarno listę osób nie do zatrudnienia i ciekawi mnie czy takie są na forach czy gdzie.

@Necron: @lugrzz: @ama-japan: @
  • Odpowiedz