Wpis z mikrobloga

@GrabkaMan: siema, mam kilka pytań o Virago 750 bo odkąd zamieściłeś tu info to zainteresowałem się tym motocyklem ;) Mógłbyś napisać ile ma kW? Jak się sprawdza w trasie, czy trudny do opanowania, jakieś wady fabryczne (np. w Virago 535 są problemy z rezerwą). Jestem zwolennikiem spokojnej jazdy i chciałem kupić 535 ale z moim wzrostem (180cm) śmiesznie na niej wyglądam więc zastanawiam się nad 750. To jak narazie tyle odemnie ;) liczę na odpowiedź.

Pozdrawiam
  • 10
@firezen: Nacisnąłem sobie enter i nie wiedziałem, co tam pytałeś, więc piszę jeszcze raz. :D

Co do trasy:

Najgorsze podczas mojej jazdy były podmuchy powietrza. Ale to z każdym motocyklem tak było. Virago stosunkowo mało waży (około 250 niezapakowane i niezatankowane jak dobrze pamiętam - ale głowy sobie nie dam uciąć), więc ze mną było gorzej niż dużo cięższym Roadstarem.

Jeżeli chodzi o prędkość maksymalną: U mnie bez sakw zamykałem licznik
@GrabkaMan: Z opisu wydaje się nawet niezła :) tylko nabardziej martwię się o te kW. Waga mi pasuje, w garażu stoi BMW 1100GS ale jak dla mnie 350 kg to o wiele za dużo ;) strach mi nawet wsiadać :D
@GrabkaMan: cholera, może dało by się akoś zdławić ale trochę szkoda :( ale jak coś to jestem zainteresowany ;) ktoś w okolicy też ma 750 więc pójdę, przetestuję i może się zdecyduję :D bo strasznie mi się podoba ^^ a ty wydajesz siębyć człowiekiem który o motocykl dbał to i mniej bym się stresował zakupem ;)
@firezen: Powiem CI, że jak masz znajomego w stacji kontroli pojazdów to zrobisz z niego nawet i 50ccm. :D

A tak serio to polecam. Jakbyś chciał więcej zdjęć czy coś to pisz. A jakbyś był zainteresowany to tym bardziej pisz. :D