Wpis z mikrobloga

Większość lasek tam ma przerobione zdjęcia albo korzysta z medycyny estetycznej


@slepauliczka: ale wiesz ze dokładnie tyle samo lajków miałyby, bez operacji plastycznych?

Poza tym, tutaj mowa o absolutnie paskudnym jakimś gadzim dziobie.

Przecież to wygląda idiotycznie? A jak już się spotka pięć takich kobiet, bo kilku podobnych operacjach, to wyglądają jak klony.
  • Odpowiedz
@Cypselus ja tylko przedstawiam fakty, nie będę dyskutować czy to ładne. Naturalne baby się większości facetom tutaj nie podobają i to jest fakt. Wy już nawet nie odróżniacie co naturalne XD
  • Odpowiedz
@Chopin_fapu: nie wiem, zmutowany glonojad jeszcze nigdy mi loda nie robił, a sądzę że wolałbym chyba celibat, niż skorzystać z takiej okazji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przecież to wygląda paskudnie. A podobać się to może... Nie, to nie ma prawa się nikomu podobać. Jak ktoś mówi że mu się podoba, to tylko dlatego aby przykrości nie robić osobie oszpeconej.
  • Odpowiedz
Naturalne baby się większości facetom tutaj nie podobają


@slepauliczka: gadasz totalnie odrralnione głupoty.

To wina kobiet że się szpeca, a nie facetów.

Żaden facet nigdy nie kazalby swojej kobiecie czegoś takiego zrobić. A jeśli kobieta coś takiego robi, to tylko po to aby czuć większy fejm, bo jej się wydaje że zostanie drugą Dodą.
Oczywiście się tak nie dzieje, bo się tylko szpeci.

Fakt jest taki, że tylko naturalne piękno może
  • Odpowiedz
normalnie laski robią sobie cycki dla facetów


@slepauliczka: piszemy o cyckach, czy o szpeceniu twarzy? Poza tym, kobiety robią cycki w dość naturalnych kształtach. W takich, w jakich występują w naturze.

A te gigantyczne usta w naturze nie występują!

Ty serio nie widzisz tu absurdu i głupoty? Oczywiście kobiecej głupoty, bo jak już wspomniałem, to nie mężczyźni sobie coś takiego robią, tylko kobiety.
  • Odpowiedz