Wpis z mikrobloga

Mam od ponad 2 lat telefon Xiaomi MI9SE. Chciałbym go zresetować do ustawień fabrycznych aby posprzątać smieći jakie się tam nagromadziły w systemie. Mam tez chmurę micloud gdzie są sunchronizowane pliki itp.
Czy pełny hard reset do ustawień fabrycznych, i potem synchronizacja z chmura spowoduja przywrócenei wszystkich apek, ustawień, notatek itp jak to było przed resetem?

Nie chciałbym by coś znikło ;p

#xiaomi
  • 9
  • Odpowiedz
@masqu88: nie nie obawiac sie, aczkolwie wazne fotki, filny, dokumenty zqpisalbym rowniez na kompie lokalnie.
Chmura jest fajna i dziala, ale moze sie okazac ze cos nie pyknie przy trasferze tego jednego najbardziej potrzebnego zjdiecia i amba.
A po kablu ci szybko pojda pliki na dysk.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: a no to tak :) bardziej mi chodzi o ustawienia itp, mam idealnei pod siebie ustawione wsyzstko i było by mi przykro gdyby coś się zmieniło :D dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz
@masqu88: miui i powiadomienia to jest loteria, jednym dzialaja od strzalu innym po ustawieniu wszystkiego niebardzo.

Oszczedzanie baterii off, autostart, zablokowanie aplikacji przed ubijaniem, uprawnienia - to chyba wszystkie mozliwosci.
  • Odpowiedz