Wpis z mikrobloga

@Reaamu: Chodziło o to że kobiety mogą być kozak w #!$%@? i one uratują świat przed najgorszym wrogiem wszechświata, gdzie polegli nordycy bogowie, męski geniusz, szalony super naukowiec, chłopak o dobrym sercu etc.

Ta scena była trochę na siłę i cringe jak #!$%@?. Wycięli za to sceny iście uczuciowo dramatyczne bo tak. W koncu to ma być rozrywka dla rodziny więc feminizm musi być. XD
  • Odpowiedz
@TheOneEyedKing: Wiadomo kiedy twój brat Czarna Pantera dorównujący siłą Kapitanowi Ameryce o mało nie umarł a Ty bez super mocy idziesz wklepać Thanosowi. Generalnie ta scena wg mnie jest najgorszą w całym filmie bo jest zrobiona na siłę a na dodatek nic nie wnosi do filmu.
  • Odpowiedz
@Zgnity_Ziemniak: Wolałem wycięta scenę gdzie stark dopada wściekły do dr. Strange i niemalże szarpiąc się z nim krzyczy pytając czy to wlasnie tu wygrają? Czy tak miało to wyglądać i czy to jego numer. Prawie sie pobili. Zamiast tego woleli dać feministki i starka z strange jako przyjaciele którzy nie mają żalu. Meh.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@lysyzlombardu: no nie wiem może w #!$%@? ludzi? Nie wiem czy wiesz ale to 1-2 (wymienia się z Avatarem) najlepiej zarabiający film na świecie. No ale delikatny płatek śniegu musi wtrącić "kto to ogląda?"
  • Odpowiedz
@bartolomis: Moja ulubiona scena gdzie poboczna bohaterka wojowniczka z wakandy #!$%@? one hitem członka elitarnego oddziału Thanosa, Corvus Glaive'a który wcześniej #!$%@?ł Visiona i Scarlet Witch którzy są jednymi z najpotężniejszych postaci w filmowym uniwersum
  • Odpowiedz
@bartolomis O #!$%@? ta scena XD Miałem poczucie cringu w kinie jak zobaczyłem te kobiety. W trakcie bitwy: piękne, czyste, bez żadnych ran udały się w jedno miejsce aby pokazać tym mężczyzną gdzie ich miejsce. Kapitan Marvel to pomyłka, ta aktorka jest tak denna, że powinni już ją dawno #!$%@?ć.
  • Odpowiedz