Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z tej klawiatury silikownowej? Zalałem laptopa, na szczęście ucierpiała tylko klawiatura i korzystam teraz z zewnętrznej na USB. Zastanawiam się nad taką, bo łatwo ją zwinąć i wrzucić do plecaka. Jak się z tego korzysta? Klawisze wchodzą gładko, czy trzeba silniej w nie walić, żeby zareagowały? Da się na tym okazyjnie pograć? Warto kupić?
#komputery #laptopy #pcmasterrace
  • 9
@Zielony34: gdzieś w sklepie ponaciskałem i przymierzałem się jak na tym pisać, dla mnie beznadzieja przy przesuwaniu ręką tarcie bo guma, wciskanie jest takie jak na starych telefonach o gumowych przyciskach
już lepiej kupić coś małego mechanicznego 65%, nożycową lub składaną ale o normalnych przyciskach.
Jesteś przekonany, że ucierpiała tylko klawiatura? Laptop był czyszczony po zalaniu


@marcinadd: Tak, by rozebrany na części, były czyszczone piny, porty i sprawdzane napięcia + wymiana past.

na chooj podświetlenie w laptopie, potrzebne na jakiś tydzień góra 2 po kupnie


@wypokowy_expert: Korzystałem cały czas przez 5 lat i nie wyobrażam sobie laptopa bez tego.

@beer_man: Bezwzrokowo potrafię pisać, ale czasami się przydaje. Doceniłem, jak kupiłem pierwszego laptopa z tą