Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sargento: hmm?
Jakbym miał zmieniać bolta na Bolt 2 to dla kolorów stref jako fanaberia (kolory na mapie są mało istotne dla mnie)
Jak ktoś szuka turn by turn co całkiem nieźle to działa w v2.
  • Odpowiedz
Wymiary jak stary Bolt,
więcej kolorów niż roam
- 60GB na mapy, domyslnie dają info o wysokości
- usb-c
- 15h na baterii jak bolt (roam 17h)
- soft nie do użycia na razie, trzeba czekać na poprawki
- tańszy niz roam
  • Odpowiedz
Jak ktoś szuka turn by turn co całkiem nieźle to działa w v2.


@uysy: no z filmiku na razie wynika że nie działą :D ma więcej bugów niż opcji, trzeba poczekać aż wypuszczą oficjalne firmware.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mmichal: wymiary inne niż stary Bolt, v2 jest ciut wieksza. Soft działa, ale nie w Holandii ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Miejsce na mapy mnie nie interesuje w zasadzie (ewentualnie profile wysokości, więc mógłbym mieć sama Polskę z profilem) . To w starym bolcie daje rade. Nie wybieram się na inny kontynent ( )

Edit, obejrzałeś cała recke od dc rainmakera?
Masz
  • Odpowiedz
@uysy: tylko stary bolt nie umie z tych profili korzystać, ja bym dla usb-c się zamienił + lepsza bateria ale dali to samo :( pewnie kolorowy ekran zjada więcej.

Porównywałem ostatnio bolta i roama i ekran bolta jest dużo jaśniejszy i czytelniejszy niż roam
  • Odpowiedz
@uysy: mi się bardzo podoba nowy ekran, parę razy się zgubiłem na Bolcie w większych, obcych miastach, bo zboczyłem z tracka i brak kolorów sprawiał, że mapa była nieczytelna. Fajne są też powiadomienia z aplikacji, ale nie widzę możliwości odpowiadania na nie gotowcami, ale to akurat softwareowo do ogarnięcia. Kolejny plus to zmienione przyciski - stare były średnie, a boczne sam połamałem.

Software poprawią, wierzę w Wahoo bardziej niż w
  • Odpowiedz
@panato: Powiadomienia są tez na bolcie v1, każdy to chyba dostał :). Z FW to może być różnie, nie wiem nawet, czy w zegarku już sie ogarnęli.
  • Odpowiedz