Wpis z mikrobloga

Czesć
Kolejna aktualizacja o airdropy shitcoinów na https://coins-airdrops.com - ogólnie dużo zmian i w końcu pojawiło się bardzo ciekawe projekty ( wcardano ! ). Widać ożywienie na rynku.
Zgodnie z obietnica wprowadziłem aktualizację tabeli - mam nadzieje że teraz będzie o wiele wygodniejsza i praktyczniejsza w korzystaniu. Dziękuje za opinie i sugestie w którym kierunku dalej iść !

Powodzenia !
#shitcoin
#airdrop
#airdropmoganus
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moganus: pierwszy raz trafiłem na ten wpis i jak wbiłem w linka to 'Move to' zamiast 'Go to' jest strasznie nieintuicyjne, nie wiedziałem o co chodzi i bałem się kliknąć, bo nie wiedziałem, czego się spodziewać. To taki feedback po 15 sekundach na stronie
  • Odpowiedz
@Moganus: ja jestem świeży w tym wszystkim, wybrałem aidropa dark shiba przez trust wallet i mam jakiś smart contract call (ethereum) a tych tokenów nie mam żadnych, masz jakiś poradniczek jak to ogarnąć??
  • Odpowiedz
@lorazepant:Przechodzisz do zakładki DAPS i następnie na gorze wprowadzasz adres. Ważne abyś zawsze sprawdzał ile Ci pobiera przy opłacie za gaz - nie powinno wiecej niż 0.04$
  • Odpowiedz
@Moganus: Z racji ze tych dropow jest już dość dużo i trochę ludzi z tego korzysta moze dałbyś rade stworzyć na stronie coś w stylu zakładki dropow które wypłaciły, te które pobierają opłatę to chyba są odrazu, tak ja przynajmniej mam;). Pomysł nad tym przy rozwijaniu strony. Ewentualnie jakaś grupa na telegramie itp.
  • Odpowiedz