Wpis z mikrobloga

Karina podczas pierwszego wejścia
Nie lubię blondynów -wybieram Marcina
Karina następnego dnia -jestem pewna ze Marcin to tylko kolega mnie podoba się Simon

Karina wejście drugie
Marcin to tylko kolega ja wole Kamila
Karina dzień później bzykanko z Marcinem

Słabo ....taki był hejt na Kamila ze stary robisz mi pod górkę ....podbijadz do mojej laski ....koleś oddaje Ci miejsce w programie a ty dzień po bzykasz się z laska która dzień wcześniej całowała się z tępym kumplem
Już o bzykaniu z natka które ona słyszała nie wspólne....
I ktoś mi powie ze Bibi czy Baśka albo nawet natka która zrobiła to w złym
Momencie to puszczalskie ...laska po dwóch dniach z nim poleciała ....

Ciekawe czy teraz simon i reszta będą go osadzać tak jak Kamila
#hotelparadise
  • 34
Pewnie dopiero w nocy po odcinku jakies live może będzie ale w odcinku jest wyraźnie powodzianie przez Marcina ze było mega zbliżenie i jak simon zapytał czy było hyc to Marcin powiedział ze nie tylko hyc ale i Fik wiec raczej było
a gdzie ja się #!$%@? do narodowości ....poprostu laska bez zasad ,jednego dnia całuje się z jednym drugiego bzyka z innym i nawet nie czuje ze coś jest nie tak ,wie ze pare dni wcześniej bzyknął się z natka jak ona była w pokoju ...co do Marcina...to był komentarz o jej dziwnym zachowaniu a nie o nim ...,lubię go bardzo ale nie pochwalam takiego zachowania to fakt ale to nie o to
@Mart8800: no i co z tego, że to robi ? boli Cię to ? XD przecież to jej szparka i głowa. Skoro tak się jej żyje dobrze to niech daje komu chce. A jeśli Marcin chcę zaliczać laski to niech zalicza jeśli tego chcą. Ogarnij się kobieto bo to nie średniowiecze xD nikogo nie zabili swoim postępowaniem
@Tarka99: Wiesz co lubię jego lubię natkę i do Kariny nic nie mam ,nawet wizualnie bardziej do niego pasuje ,Natalia jest za dojrzała dla niego a kara ...ciężko mi ja ocenić,pewnie problem to język ale czasem mam wrażenie ze ona nie kuma o co chodzi nawet jak jej kilka razy tłumacza ....ale jest miła i dobra duszyczka ...Marcin jako jedyny szedł na spontaniw bez strategii ale przesadził ...zdradził natkę i kolegę
@Opportunist: Ty tak na serio? xd Gdzie broniłam Białorusinek i obrażałam Polki? xdd Napisałam, zgodnie z prawdą, że jeśli ktoś w tym programie jest puszczalskim, to jest nim Marcin, skoro jako jedyny zaliczył 2 różne laski w przeciągu miesiąca ( w tym jedną 4 dni po odpadnięciu poprzedniej partnerki xd) a ty jakimś cudem dopoweidziałaś sobie atak na polskie kobiety, podczas gdy sama jestem Polką i nie mam interesu w tym,
@Opportunist: ale nikt Polkom nie ubliża. Nie jestem też fanką atakowania dziewczyn, podczas gdy Kara jak do tej pory zdecydowanie lepiej się prowadzi niż Marcin. Niczego nie była winna Kamilowi, dodatkowo prosiła go by dał jej szansę na podjęcie decyzji. Kamil za to wolał ratować własny wizerunek, więc Kara nie jest mu nic winna. Marcin za to jakąś tam relację z Natą miał i nawet jeśli niczego jej nie obiecał, to
@Mart8800: nie oglądałam jeszcze tych seksów, kompletnie mi się odechciało HP po ostatnich zmanipulowanych nudach, ale tak, byłam pewna, że seks Marcina i Natalii tuż za udającą sen Karą skutecznie ją odstraszy od takiego faceta. Oczywiście widzę, jaki jest Marcin, jak potrafi czarować i jego urok dla kobiet jest niezaprzeczalny. Ale mimo wszystko dziwne i smutne, że udało mu się z nią i to tak szybko. I w TV.