Wpis z mikrobloga

@rob_m85: Nie jest popularne we wszystkich regionach. U mnie np. w małych sklepach osiedlowych, żabkach i marketach typu tesco go nie ma. Jedynie w dużym hipermarkecie takim jak np. Auchan idzie dostać. W pubach, barach i restauracjach też nigdy nie widziałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rob_m85: Mocne lagery to domena starszych panów i żuli. Produkt wymierający podobnie jak jego fani. Widocznie nie ma sensu tego reklamować. Prawie nie oglądam tv, ale zgaduję że inne strong lagery też się nie reklamują, albo w ogóle znikają z rynku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rob_m85: ¯\_(ツ)_/¯
Zgaduję, że większość osób pijących mocne lagery patrzy na współczynnik spejsona, czyli stosunek mocy do ceny i tu pojawiają się dyskontowe strong lagery, które pewnie przyspieszyły śmierć tych wszystkich dębowych i warek strong. No i jeszcze jak byłem w liceum naście lat temu to waliło się Warkę Strong. Teraz nie wspominając o krafcie, jest masa smakowych, po które jak sądzę sięgają młodzi. No i masz kolejny kamyczek do upadku,
Mocne lagery to domena starszych panów i żuli.


@dondon: starsi panowie i żule (z doświadczenia, mieszkam w miejscu, gdzie ich sporo, codziennie widuję w sklepach, czasem zatrudniam np. do transportu szafy do domu przez schody albo do kopania działki):
Napój podstawowy: Żubr
Napój luksusowy (po wypłacie albo innym grubszym wpływie gotówki): Tyskie, ew. wspomane Dębowe Mocne

Chociaż zdarza się iść do Dino czy Biedronki i kupić jakiś podprodukt o nieznanej nazwie