Wpis z mikrobloga

Wymienili licznik (29 dni po zgłoszeniu). Porozmawiałem dłużej z człowiekiem i okazuje się, że to standard... ma na dzisiaj kolejne 5 wymian gdzie jest to 28-29 dnień po zgłoszeniu Z-MI.

Gdzie tu sens? Gdzie tu logika?

Kolejna sprawa...napięcie ;) Telefon do pogotowia energetycznego 991 ??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#osd #energetyka #fotowoltaika #oze #mikroinstalacja #enea
illuminatiie - Wymienili licznik (29 dni po zgłoszeniu). Porozmawiałem dłużej z człow...

źródło: comment_1621842826hixhpPcCpCfaSLG2KfTLrt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@zibizz1: To nie jest kwestia przerobu... facet od licznika zlecenie otrzymał w zeszły czwartek. Przyznał, że mógł być w piątek ale coś tam coś tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gościa o nic nie obwiniam....

Za 29 dni nie zapłacę w pełni bo w dzień falownik chodził. Przyciąłem mu moc na wyjściu tak że autokonsumpcja wciągała wszystko.
  • Odpowiedz
@Jason_Stafford: nie nie nie ;) Nie w tym problem. Człowiek od wymiany dostaje po prostu pod koniec terminu zlecenie... Sam przyznał mi rację, że nie wie dlaczego tak robią.

Kolejna kwestia, bilansowanie międzyfazowe metodą wektorową na liczniku. Koleś twierdzi że ten licznik tak to zlicza... Zobaczymy ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@illuminatiie: teraz zużycie wymagane to 15%, mi z całego roku wychodzi 20%. Policz sobie ile płacisz miesięcznie. Policz 3 tygodnie razy 5-8 zleceń dziennie i masz odpowiedź dlaczego opłaca się zwlekać.
  • Odpowiedz