Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki chciałbym was prosić o pomoc otóż przedstawie wam mój problem, jestem młody lekko ponad 20 lat, posiadam dobrą pracę i samochód z tego co mówią mi dziewczyny jestem przystojny.Mój problem polega na tym że śmierdzę, dosłownie i nie jest to związane z higieną, bo ta jest na najwyższym poziomie.Jest to wada genetyczna po prostu nie da się nic z tym zrobić, byłem u kilkunastu lekarzy i wszyscy rozkładają ręce.Mam dużo znajomych, wszyscy w pracy mnie lubią, nie przejmuję się opinią innych po prostu nauczyłem się z tym żyć.Wiele osób z moim problemem zamknęło by się w domu i płakało w poduszkę, ale nie ja.Problem jest kiedy myślę o przyszłości lub zawarciu związku z jakąś dziewczyną, wiele dziewczyn do mnie piszę jednak ja albo im nie odpisuję albo je olewam, no bo jak mam być z dziewczyną z takim problemem? Mirki czy wy moglibyście być z chłopakiem od którego śmierdzi? Czy jestem skazany na samotność do końca życia? Czy może mam dać szansę innym dziewczynom tylko powiedzieć im jaki jest problem i mieć nadzieję że mnie zaakceptuje? No właśnie co z tego że ona mnie zaakceptuje jak ja nie zaakceptuje sam siebie będąc z nią za każdym razem albo na jakiejś imprezie itp itd.Więc co wy byście zrobili na moim miejscu ? Nie ukrywam lubię dziewczyny i chciałbym poznać jakąś ale ten problem odrzuca mnie i włącza mi tryb olewania lub nie odpisywania im mimo tego że są naprawdę ładne.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60aae1aa4fdc3a000b6c318a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8