Wpis z mikrobloga

Kupiłem Xrp za 3 tysiące po 1.92$ na samiutkiej górce później 2 tysiące po 1.22 i tysiaka za 0.97$. Dzisiaj w najgorszym momencie byłem ponad 3.3k na minusie umiem w kryptowaluty nie? Podobno chodzi tu o to, żeby kupić na górce i sprzedać w dołku. To jest już ten dołek idealny do sprzedania czy jeszcze czekać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#xrp
  • 3
@Dibeisi: tak samo bys zrobil na gieldzie. kupiles na gorce pierwszy blad albo bardziej na lokalnej gorce po silnym wzroscie. na takich wzrostach sie zarabia jak sie dobrze wyskoczy z pociagu. Ew za wzrostem stoi informacja ze nie wiem jak rok temu mercator sprzedal w pyte rekawiczek tajlandii cos z czego bedzie mega kasa. A tutaj tego nie ma. a drugi blad usrednianie. pytanie czy xrp mialo prawo isc jeszcze do
via Android
  • 0
@jaskins uśrednianie to najlepsza rzecz jaką można robić moim zdaniem, kupiłem na samej górce i po dokupieniu za 2 tysiące po 1.22 gdy cena wybiła na 1.65 to w tym momencie byłem 300ziko na plus(gdybym sprzedał czego oczywiście nie zrobiłem xD), a bez uśredniania cały czas byłbym na minus. Nie biorę do głowy, bo się bawię w kryptowaluty, a pieniądze które w nie wsadzam jestem gotowy stracić, chociaż wolę mieć więcej pieniążków
@Dibeisi: no nie do końca wyszło ci to uśrednianie? :). Uśrednia się w dół żeby wyjść z kartofla wg mnie. Po mega zwalę zawsze odbija nawet zdechlym kotem. Ja siedzie 90% na giełdzie stąd czerpie doświadczenie. Z fartem